X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

WOMEX 2019 - podsumowanie

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2019 12:00
W audycji słuchaliśmy muzyki wyróżniających się artystów, którzy pojawili się na Targach Muzyki Świata WOMEX 2019 w Tampere. To m.in. Ryan Young i Jenn Butterworth, Los Wembleros de Iquitos, Lalala Napoli, Merope.
Audio
Asmaa Hamzaoui  Bnat Timbouktou  - WOMEX 2019.
Asmaa Hamzaoui & Bnat Timbouktou - WOMEX 2019.Foto: Yannis Psathas - www.littleplanet.gr/womex

Zakończył się WOMEX 2019. W audycji wspominaliśmy, ocenialiśmy i porównywaliśmy to, co wydarzało się przez ostatnie pięć dni w fińskim Tampere. 

- WOMEX jest organizowany przez prywatna firmę i musi się opłacać, co jest największym argumentem za tym, że ta formuła się sprawdza - mówił w "Źródłach" Kuba Borysiak. Ponad dwa tysiące profesjonalistów z całego świata przybyło do Finlandii posłuchać koncertów. Bilet wstępu na WOMEX jest coraz droższy, to impreza branżowa, ale artysta, który dobrze wypadnie na targach, później przez kilka lat dobrze funkcjonuje na rynku muzyki świata. 

Sześćdziesiąt zespołów kwalifikowanych jest tylko przez siedem osób i jest to każdego roku zawsze inna grupa ludzi. Kraj, który gości WOMEX może przedstawić nieco więcej własnych zespołów.

W audycji zaprezentowaliśmy również fragment koncertu otwarcia WOMEX-u z udziałem fińskich artystów: Vilda, Pauanne, Suistamon Sahko i Pekko Kappi.

Jak wyglądały Targi Muzyki Świata WOMEX 2019 w Tampere obserwowane przez dziennikarzy Polskiego Radia? O tym w audycji. Zapraszamy do odsłuchania podcastu.


Pekko Kappi na Festiwalu Nowa Tradycja 2010. Pekko Kappi na Festiwalu Nowa Tradycja 2010.

***

Tytuł audycjiŹródła

Prowadziła: Magdalena Tejchma

Gość: Kuba Borysiak (dziennikarz RCKL)

Data emisji: 28.10.2019

Godzina emisji: 15.15


gs

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wimme Saari: joikowanie pokazało mi sens życia

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 11:25
- To zawsze była tradycja ustna. Kościół nie pochwalał joików, wiele osób uważało, że to obcowanie z diabłem - mówił w "Źródłach" artysta, który jest jednym z gości Targów Muzyki Świata WOMEX w Tampere.
rozwiń zwiń