X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

W polskiej strefie przygranicznej znaleziono ciało. To 24-letni obywatel Syrii

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 16:19
Podlascy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono na polu w okolicach Kuźnicy. - Dokumenty potwierdzają wjazd tego mężczyzny na teren Białorusi w połowie września - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl podinspektor Tomasz Krupa z biura prasowego podlaskiej policji. 
Polsko-białoruskągranicę regularnie patrolują strażnicy graniczni
Polsko-białoruską granicę regularnie patrolują strażnicy graniczniFoto: Twitter/@StrazGraniczna

Rzecznik podlaskich policjantów, podinspektor Tomasz Krupa poinformował, że ciało mężczyzny zauważyła na polu pod Klimówką załoga policyjnego śmigłowca, patrolując teren, który jest objęty stanem wyjątkowym.

granica polski free słupek ttr sg 1200 .jpg
Migrantom na granicy kończą się wizy. Żaryn: Białorusini ich deportują

Podinspektor Tomasz Krupa powiedział portalowi PolskieRadio24.pl, że według znalezionych przy zwłokach dokumentów, mężczyzna był 24-letnim obywatelem Syrii. - Znaleziono też dokumenty wizowe, potwierdzające wjazd mężczyzny na teren Białorusi w połowie września - wskazał oficer prasowy podlaskiej policji.  

Czytaj także: 

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio Białystok, cudzoziemiec mógł próbował dostać się do Niemiec. Okoliczności śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jedno z pięciu ciał

Dotychczas w województwie podlaskim znaleziono ciała co najmniej pięciu osób. które zmarły z wychłodzenia po tym, jak nielegalnie przeszły przez polsko-białoruską granicę.


PolskieRadio24.pl, IAR/ mbl

Czytaj także

Patrole wodne na granicy z Białorusią. WOT: współpracujemy ze Strażą Graniczną

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2021 15:25
Żołnierze WOT wspólnie ze Strażą Graniczną prowadzą patrole wodne na rzece Bug w pasie objętym stanem wyjątkowym. W ramach operacji "Silne Wsparcie" terytorialsi wspierają także mieszkańców strefy objętej stanem wyjątkowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stan wyjątkowy przy granicy z Białorusią. SG wydała 980 pozwoleń na wjazd do strefy

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2021 09:28
 - Od początku ogłoszenia stanu wyjątkowego w pasie przy granicy z Białorusią wydano już 985 zezwoleń na wjazd do strefy objętej ograniczeniami - poinformowała rzecznik Straży Granicznej ppor. Anna Michalska.
rozwiń zwiń