X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kolejna awaria w Warszawie. Część Mokotowa bez pełnych dostaw ciepła

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 16:31
W rejonie ul. Wiśniowej na Mokotowie, wskutek przerwy w dostawie ciepła, siedem budynków ma zmniejszoną dostawę ciepła - poinformowała w piątek spółka Veolia Energia Warszawa. Przywrócenie dostaw planowane jest w sobotę rano.
Do awarii na Mokotowie doszło w piątek w godzinach rannych
Do awarii na Mokotowie doszło w piątek w godzinach rannychFoto: PAP/Mateusz Marek

1200_Joński_awaria_PAP.png
"Jak jest rura, to czasami pęka". Mieszkańcy Warszawy bez ogrzewania, poseł KO bagatelizuje awarię

Jak poinformowała w komunikacie Veolia Energia Warszawa, przerwa w dostawie ciepła nastąpiła od godz. 14.30 w rejonie ul. Wiśniowej.

Awaria obejmuje budynki przy ul. Bałuckiego 21, 23 i 27, Dąbrowskiego 17a, Odolańskiej 18a i 20 oraz przy ul. Wiśniowej 6/10. Według informacji zamieszczonych przez spółkę, "przerwa w dostawach ciepła dotyczy 1 promila całkowitej mocy dostarczanej do mieszkańców Warszawy". Jak wyjaśniono, oznacza to, "że ponad 99,9 proc. mocy jest dostarczane w sposób niezakłócony".

Czytaj także:

Trwa również przerwa w dostawach ciepła na Służewie, gdzie odciętych od ciepłej wody i ogrzewania jest 26 budynków. Przywrócenie dostaw planowane jest na godz. 22.


mbl


Czytaj także

Dr Karnkowski: polityka Warszawy polega w dużej mierze na wyrzucaniu pieniędzy w błoto

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 10:50
- Praktyka rządzenia bardzo niszczy wyidealizowany wizerunek złotego dziecka polskiej polityki - mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Karnkowski, socjolog i publicysta ("Gazeta Polska"). - Miasto bardzo hojnie działa wobec niektórych grup - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa: awaria ciepłownicza na Pradze usunięta. Wieczorem mieszkańcy mają poczuć ciepło

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2021 18:01
Awaria sieci ciepłowniczej na Pradze-Północ została usunięta. Ciepło wróci do lokali ok. godz. 20 - wynika z informacji przekazanych PAP przez rzeczniczkę spółki Veolia Energia Warszawa Aleksandrę Żuradę. Pierwotnie mowa była o godz. 11.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa: kolejna awaria sieci ciepłowniczej. Tym razem Ursus

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 20:51
- Kolejna awaria w dostawach ciepła w stolicy. Mieszkańcy kilku ulic w Ursusie będą bez ogrzewania do późnego wieczora. To już druga awaria w dostawach ciepła w stolicy w środę.
rozwiń zwiń