X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Szansa dla firm na rozwój inicjatyw pracowniczych. Zobacz zasady konkursu

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2021 15:47
Rusza nowy konkurs popularyzujący ideę włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie. Z unijnego programu Inteligentny Rozwój (POIR) na ten cel trafi do przedsiębiorstw 550 tys. zł. Projekty będzie można składać od 31 sierpnia do 21 września 2021 r.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Matej Kastelic/Shutterstock

- Konkurs ma przede wszystkim zachęcić firmy do szerszego skorzystania z potencjału zatrudnianych przez nich pracowników. Chcemy nagrodzić podejmowanie działań, dzięki którym pracownicy zyskują możliwość zgłaszania swoich pomysłów na usprawnienia bądź większe zmiany w firmie – wyjaśnia Małgorzata Jarosińska-Jedynak, wiceminister funduszy i polityki regionalnej.

W konkursie "Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych", organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i finansowanym z funduszy europejskich, mogą wziąć udział przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terytorium Polski.

euro
Ponad 50 mln euro na Badania Podstawowe. III edycja funduszy norweskich i EOG

Konkurs organizowany jest dla dwóch typów projektów: Programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (działania podejmowane wewnątrz w firmie) i Rozwiązania ICT (Technologie informacyjno-komunikacyjne) wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (produkty oferowane innym firmom, aby ułatwić zaangażowanie pracowników w działania rozwojowe).

W ocenie przedsięwzięć brany będzie pod uwagę między innymi  zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów, a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT ocenie podlegać będą m.in. nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia rozwiązania.

Nagrody finansowe za swoje projekty może otrzymać maksymalnie 50 firm. W każdej z pięciu podkategorii konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 10 laureatów, w tym jedna nagroda główna oraz 9 wyróżnień. Łącznie przyznanych zostać może: pięć nagród głównych – każda o wartości 20 tys. zł oraz 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tys. zł.

MFiPR, PR24, akg

Czytaj także

Ponad 50 mln euro na Badania Podstawowe. III edycja funduszy norweskich i EOG

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 07:50
51,7 mln euro z funduszy norweskich i Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego zastanie przeznaczonych na program Badania Podstawowe - informuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Badania Podstawowe jest drugim co do wielkości polskim programem realizowanym w bieżącej edycji funduszy norweskich i EOG.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile pieniędzy z UE na inwestycje proekologiczne dostały polskie firmy ? Resort funduszy przedstawił najnowsze dane

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 06:45
- W instrumentach inwestycyjnych dla MŚP w dziedzinie ekoinnowacji wsparliśmy 777 przedsiębiorstw na kwotę 4,7 mld zł dofinansowania - podkreśliła wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.
rozwiń zwiń