Poranny Przegląd Sportowy - 11 listopada 2019.
Audio
Natalia Maliszewska
Natalia Maliszewska Foto: materiały prasowe/PZŁS

Natalia Maliszewska zajęła trzecie miejsce w rywalizacji na 500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w kanadyjskim Montrealu. Finałowy wyścig wygrała reprezentantka gospodarzy Kim Boutin. Na drugiej pozycji rywalizację ukończyła Włoszka Martina Valcepina.

Dziś Święto Niepodległości, które obchodzą na sportowo przedstawiciele wielu dyscyplin - zawodowcy i amatorzy. Specjalną oprawę miały m.in. weekendowe ligowe mecze piłkarzy ręcznych i siatkarzy. W poniedziałek kolejne wydarzenia, m.in. Bieg Niepodległości w Warszawie.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego.

***

Robert Grzędowski

Zobacz więcej na temat: Czwórka SPORT

Na hali Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie rozegrany został Akademicki Puchar Polski w Unihokeju. W zawodach wzięło udział 17 zespołów z uczelni rozsianych po całej Polsce.

Poniedziałkowy Bieg Niepodległości będzie trzecim i ostatnim z wydarzeń wchodzących w skład Warszawskiej Triady Biegowej.

Sportowe Podsumowanie Dnia - 10 listopada 2019.