X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Teodor Currentzis i V Symfonia Ludwiga van Beethovena

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2020 17:30
Od najbliższego poniedziałku (3.08) Płytą Tygodnia będzie będzie album orkiestry MusicAeterna z najnowszym nagraniem V Symfonii c-moll Ludwiga van Beethovena, jednego z najważniejszych dzieł w historii muzyki.
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: Mat. promocyjne

Orkiestrę utworzył i prowadzi grecki kapelmistrz Teodor Currentzis, postać coraz bardziej znana i ceniona w Europie i w świecie. Koncertował z tym zespołem m.in. w Filharmonii w Berlinie, Paryżu, Baden-Baden Festspielhaus, w mediolańskiej La Scali i w Auditorio Madrid a także regularnie podczas Salzburger Festspiele.

W 2018 roku w Dutch Opera, w trakcie swego debiutu na tej scenie, Currentzis wraz z MusicAeterna przedstawił komplet symfonii Beethovena, podczas pięciu owacyjnie przyjętych koncertów. Swoistym ewenementem jest fakt, iż orkiestra powstała w rosyjskim mieście Perm u stóp Uralu, ale jest zespołem niezależnym, finansowanym ze źródeł prywatnych. To nowe nagranie Piątej Beethovena jest z pewnością jednym z najlepszych, jakie powstały w ostatnich latach. 

Album do wygrania codziennie w "Poranku Dwójki" (3-7.08) kilka minut po godzinie 8.00!

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.


Zobacz więcej na temat: płyta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak