X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Konsekwentna budowa multienergetycznego koncernu". Obajtek o fuzji Orlenu, Lotosu i PGNiG

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2021 16:40
- Mam już wiele kroków za sobą. Dokonaliśmy akwizycji energii, paru innych spółek, uzyskaliśmy zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie grupy Lotos. Dziś jest kolejny krok - mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.
Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen
Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen Foto: PAP/Łukasz Gągulski

Skarb Państwa podpisał dziś umowę o współpracy z PKN Orlen, PGNiG i Lotosem. Krok ten pozwala na powstanie w kraju koncernu multienergetycznego, którego liderem będzie PKN Orlen. 

Czytaj także:
obajtek 12.jpg
Połączenie Orlenu z Lotosem i PGNiG. Obajtek: chcemy tego dokonać do końca roku

Jak podkreślił prezes Orlenu Daniel Obajtek, w tym celu "wiele kroków ma już za sobą". - Koncern multienergetyczny tworzę konsekwentnie od ponad 3 lat. Dokonaliśmy akwizycji energii, paru innych spółek, uzyskaliśmy zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie grupy Lotos. Dziś jest kolejny krok - dodał prezes Orlenu. 

Posłuchaj
05:16 [PR1] PR1 (mp3) 12 maj_2021_05_12-16-34-54.mp3 Daniel Obajtek: uzyskaliśmy zgodę KE na przejęcie grupy Lotos (EXPRESS JEDYNKI/Jedynka)

- Dziś jest pokazana ta struktura transakcji. To będzie połączenie poprzez przejęcie. Zgodnie z kodeksem spółek handlowych - wyjaśnił Obajtek.

***

Tytuł audycji: "Ekspres Jedynki"
Gość: Daniel Obajtek (prezes PKN Orlen)
Data emisji: 12.05.2020
Godzina emisji: 16.34

as

Czytaj także

"Nie zwalniamy tempa". Daniel Obajtek o rozwoju PKN Orlen

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2021 07:45
Tworzymy koncern dysponujący siłą inwestycyjną i przychodami opartymi na różnych obszarach działalności. Obok działań akwizycyjnych realizujemy też inwestycje rozwojowe - powiedział prezes PKN Orlen Daniel Obajtek w rozmowie z piątkowym "Naszym Dziennikiem".
rozwiń zwiń