X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Daniel Obajtek

KARPACZ 2021 Daniel Obajtek: dawniej Orlenem się tylko administrowało. Dziś przeżywa on swój renesans

- To była tylko administracja. Dzisiaj, co jest też zdaniem wielu analityków, Orlen przechodzi renesans rozwoju i tworzy się potężna spółka, która będzie miała wpływ nie tylko na gospodarkę Polski, ale i Trójmorza - powiedział w Polskim Radiu 24 Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.
Zobacz więcej na temat:  PKN Orlen pieniądze gospodarka polska inwestycje Daniel Obajtek Karpacz Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021 GOSPODARKA energetyka Polskie Radio 24

"Nowoczesna energetyka jest warunkiem konkurencyjności polskiej gospodarki". PKN Orlen zawarł ważne porozumienie

PKN Orlen podpisał porozumienie ze spółką GE Renewable Energy w zakresie inwestycji w morską energetykę wiatrową. Obecny na uroczystości wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin powiedział, że strategiczne partnerstwo obu firm pozwoli nie tylko na rozwój nowoczesnych technologii energetycznych, ale przyczyni się też do powstania nowych, atrakcyjnych miejsc pracy.
Zobacz więcej na temat:  PKN Orlen GOSPODARKA OZE Bałtyk Daniel Obajtek Jacek Sasin energetyka umowa

Cimanouska dołączyła do Grupy Sportowej Orlen. Obajtek: liczymy na to, że za chwilę wróci do rywalizacji

Białoruska biegaczka, startująca w igrzyskach olimpijskich w Tokio, otrzymała wizę humanitarną i przyleciała do Polski. Po zapowiedziach, że uzyska opiekę Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, została również objęta stypendium sportowym i wsparciem indywidualnym ze strony mecenasów polskiego sportu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Daniel Obajtek Orlen Kryscina Cimanouska Lekkoatletyka SPORT

Daniel Obajtek: sportowcy mogą być spokojni, po fuzjach Orlenu ich finansowanie nie zmaleje

Sportowcy wspierani przez podmioty, które niedługo będą częścią Grupy Orlen, mogą czuć się bezpieczni. W żadnym wypadku fuzje nie zmniejszą, a przeciwnie, wzmocnią finansowanie sportu - zapewnił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, który spotkał się we wtorek z przedstawicielami klubu Wisła Płock.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA SPORT Orlen PKN Orlen Daniel Obajtek wisła płock Płock społeczeństwo