X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"To dopiero początek". Szef niemieckiego MSZ o sankcjach wobec Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 15:44
Minister spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maas oświadczył, że czasy gotowości do dialogu z władzami w Mińsku się skończyły. Szef niemieckiego MSZ mówił o tym przed spotkaniem ministrów spraw zagranicznych Unii Europejskiej w Lizbonie. Polityk SPD dodał, że po porwaniu przez białoruski reżim samolotu Ryanair władze w Mińsku czeka "spirala sankcji".
Szef MSZ Niemiec Heiko Maas
Szef MSZ Niemiec Heiko MaasFoto: Shutterstock

Heiko Maas przekonywał, że próby wywarcia nacisku na reżim Alaksandra Łukaszenki powinny przybrać na sile. - Białoruskie władze muszą zrozumieć, że czasy gotowości do dialogu minęły, póki dzieją się takie rzeczy, jak w ostatnim tygodniu - powiedział.

łukaSZENKA shutterstock 1200 .jpg
"Gospodarka może tego nie wytrzymać". Paweł Badzio o sankcjach nałożonych na Białoruś

Szef niemieckiego MSZ zapewnił, że tym razem Unia nie zadowoli się wprowadzeniem łagodnych sankcji. - Spirala sankcji dopiero się rozkręci. Struktury gospodarcze i obrót płatniczy na Białorusi muszą je odczuć w sposób niepozostawiający pola do domysłów - zaznaczył Heiko Maas, dodając, że jednym z warunków wznowienia dialogu z Mińskiem jest uwolnienie ponad 400 więźniów politycznych.

Czytaj także:

Dyskusja o kolejnym pakiecie obostrzeń wymierzonych w białoruski reżim nabrała rozpędu po tym, jak w niedzielę samolot linii Ryanair z Aten do Wilna został zmuszony do lądowania w Mińsku. Po sprowadzeniu go na ziemię zatrzymano znajdujących się na pokładzie opozycyjnego blogera Ramana Pratasiewicza i jego partnerkę Sofię Sapiegę.

dn

Czytaj także

Cichanouska apeluje ws. Białorusi: to jest ta chwila, w której potrzebujemy zdecydowanych działań

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 17:34
Przebywająca w Berlinie Swiatłana Cichanouska wezwała Niemcy do wzięcia większej odpowiedzialności za Białoruś. W stolicy Niemiec liderka białoruskiej opozycji spotkała się między innymi z prezydentem Frankiem-Wallterem Steinmeierem i przewodniczącym Bundestagu Wolfgangiem Schäuble.
rozwiń zwiń