X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szef MEiN: nie ma sprzeciwu wobec działania organizacji pozarządowych w szkołach, jest dla demoralizacji

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2021 18:10
- Nikt nie jest przeciwny działaniu organizacji pozarządowych w szkołach, ale przekazywane treści muszą być zgodne z podstawami programowymi i musi o nich wiedzieć kurator - powiedział  edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
Przemysław Czarnek
Przemysław CzarnekFoto: Twitter/@MEIN_GOV_PL

Szef MEiN mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia, że "będzie wymóg, żeby wszystkie organizacje pozarządowe, które wchodzą do szkoły najpierw przedstawiły treści, które chcą przekazywać uczniom". - Kurator będzie miał prawo sprzeciwu, jeśli uzna, że te treści są demoralizujące - wskazał szef MEiN.

1200_LGBT_shutterstock.jpg
Hiszpański sąd zakazał chrystianofobii i seksualizacji dzieci w szkołach. Środowiska LGBT straszą... Polską

- Nie jest żadną tajemnicą, że chodzi o powstrzymanie ekspansji wszystkich tych organizacji, które dzisiaj reprezentują rewolucją seksualną i kulturową w szkołach, które próbują wchodzić ze standardami WHO dotyczącymi pewnego instruowania dzieci w najmłodszym wieku, co do ich seksualności, co jest sprzeczne z prawem rodziców do wychowania dzieci zgodnie z ich światopoglądem - dodał. 

Czytaj także: 

Minister przekonywał też, że "wszyscy, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, chcą wiedzieć, jakie będą zajęcia dodatkowe, na które wyrażają zgodę".


mbl

Czytaj także

"Jesteście tymi, na których polegamy w kształceniu naszej młodzieży". Premier podziękował nauczycielom

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 13:30
- Edukacja publiczna jest naszym dobrem wspólnym, a jego twórcami są nauczyciele. Jesteście tymi, na których polegamy w kształceniu i wychowywaniu naszej młodzieży - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podwyżki dla nauczycieli od nowego roku szkolnego. Piątkowski: łączna kwota to 8 mld złotych

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2021 13:21
- Zaproponowaliśmy wzrost wynagrodzeń nauczycieli od 1 września 2022 r., planujemy wzrost wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli o ok. 1000 zł, a przeciętnego o 1400 zł – poinformował wiceszef MEiN Dariusz Piontkowski. Podał, że łączny koszt planowanej podwyżki to około 8 mld zł.
rozwiń zwiń