X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Każda edycja jest niezwykła". Karolina Kaźmierczak w PR24 o festiwalu "Muzyka na szczytach"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2021 08:03
- Wszyscy czekamy na inaugurację, ale nasz festiwal, to przecież nie tylko ten główny tydzień festiwalowy, ale też inne wydarzenia towarzyszące. Część z nich już w Zakopanem trwa - mówiła w Polskim Radiu 24 Karolina Kaźmierczak, dyrektor festiwalu "Muzyka na Szczytach".
Plakat festiwalu Muzyka na szczytach
Plakat festiwalu "Muzyka na szczytach"Foto: facebook.com/MuzykaNaSzczytach

Międzynarodowy festiwal "Muzyka na szczytach" to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne zachęcające do dialogu na wielu poziomach – artystów z melomanami, muzyków polskich z zagranicznymi, muzyki dawnych mistrzów z osiągnięciami muzyki najnowszej, artystów wybitnych i uznanych na całym świecie z debiutującymi na Festiwalu talentami. O wydarzeniu w audycji "Weekend kulturalny" mówiła Karolina Kazimierczak - dyrektor festiwalu "Muzyka na Szczytach".

mid-21909323 (1).jpg
Kurator Festiwalu Stanisława Lema: żeby oddać jego geniusz musimy robić pięciodniowe wydarzenie

- Co prawda wszyscy czekamy z niecierpliwością na inaugurację, która będzie miała miejsce w sobotę o godzinie 19.00 w kościele Świętego Krzyża. Ale nasz festiwal, to przecież nie tylko ten główny tydzień festiwalowy, ale też inne wydarzenia towarzyszące, które od pewnego czasu są zapowiadane, czy wręcz już trwają w Zakopanem - mówiła Karolina Kaźmierczak.

XIII edycja festiwalu "Muzyka na szczytach" odbędzie się w dniach 11-18 września.

Czytaj również:

W drugiej części audycji Magdalena Mich z Konstancińskiego Domu Kultury opowie o Europejskich Dniach Dziedzictwa 2021 - Festiwalu Otwarte Ogrody. W programie m.in.: koncerty muzyki poważnej, wystawy malarstwa współczesnego, spotkania autorskie, Mały Teatr Ilustracji dla najmłodszych, muzeum Stefana Żeromskiego, czy naukowe warsztaty lotnicze.

Festiwal Otwarte Ogrody odbędzie się w dniach 11-12 września.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Weekend kulturalny"
Prowadzi: Maja Kluczyńska
Goście: Karolina Kazimierczak (dyrektor Festiwalu "Muzyka na Szczytach") i Magdalena Mich (Konstanciński Dom Kultury)
Data emisji: 10.09.2021
Godzina emisji: 23.35

PR24/jmo

Czytaj także

Premiera płyty "Moniuszko 200". Kasia Moś w PR24 o współpracy w muzycznej rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2021 12:30
Piosenkarka przyznał w audycji, że pomysłodawcą tematu płyty był jej ojciec Marek Moś. W rozmowie zdradziła, jak współpracuje się jej z członkami rodziny oraz jak wyglądała praca nad moniuszkowskim repertuarem.
rozwiń zwiń