X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Maja Kluczyńska

"Szukamy nowych olśnień, objawień". XI Festiwal Nowe Epifanie

- Pomyśleliśmy, że "Nowe Epifanie", to świetna nazwa na festiwal, bo rzeczywiście szukamy nowych olśnień, objawień - a to właśnie oznacza grecki termin "epifania" - mówił w Polskim Radiu 24 dyrektor festiwalu Paweł Dobrowolski. Gośćmi "Weekendu kulturalnego" byli także Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia i Ryszard Ługowski, kurator programowy Galerii XX1.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA Maja Kluczyńska MUZYKA

"Weekend kulturalny". Koncertowy koniec roku w Polskim Radiu

Końcówka roku obfituje w muzyczne wydarzenia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. 28 grudnia koncert finałowy akcji "Choinki Jedynki", a w dwa dni później - koncert "Źródełko. Rodzinne kolędowanie" Polskiego Radia Dzieciom. O tych wydarzeniach opowiadali Agnieszka Kunikowska z radiowej Jedynki i Piotr Kędziorek z Radiowego Centrum Kultury Ludowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2019 Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego Maja Kluczyńska Agnieszka Kunikowska Piotr Kędziorek

"Kochamy pomagać i kochamy książki". Rozmowa z tajemniczymi "ZACZYTANYMI"

- Książka to jest dla nas tylko pretekst do edukacji, do budowania relacji, do tworzenia projektów społecznych. Wszyscy nasi bajkoedukatorzy powtarzają, że robią coś dobrego. Kochamy pomagać i kochamy książki - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Agnieszka Machnicka, prezes Zaczytani.org. Marta Tittenbrun (Zaczytani.org) podkreśliła, że "najważniejszą misją fundacji jest edukacja społeczna".
Zobacz więcej na temat:  literatura książki edukacja społeczeństwo Polskie Radio 24 Maja Kluczyńska POLSKA

Ewa Ostaficzuk-Olbrychska: internet nie może zastąpić wystawy dzieł sztuki

- Myślę, że artystom jest potrzebna płaszczyzna komunikacji. Nie można mówić o byciu artystą ani o twórczości bez tego momentu konfrontacji z odbiorcą - mówiła w Polskim Radiu 24 Ewa Ostaficzuk-Olbrychska, artystka, malarka, graficzka, projektantka. W ten sposób odniosła się do popularnej tendencji przenoszenia się twórców z ich sztuką do internetu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Maja Kluczyńska KULTURA SZTUKA internet

Kolędy i zespół "Mazowsze" w Politechnice Warszawskiej

Świąteczne pieśni nie tylko z Polski, ale również Wietnamu, Indii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a także Ameryki Południowej. 8 grudnia odbędzie się w Warszawie Międzynarodowy Koncert Kolęd z udziałem Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze". Wydarzenie będzie elementem dwudniowego International Festival of Warsaw Winter Edition 2019.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 kolędy Boże Narodzenie Warszawa zespół Mazowsze Maja Kluczyńska