X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wielu ludzi tego potrzebowało". Bartosz Ivan w PR24 o wystawie LOOK/UNLOCK

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2021 13:37
Wystawa LOOK/UNLOCK: POPATRZ/ODBLOKUJ, to malarstwo współczesne, grafika, ceramika, sztuki wizualne. Wspólnym przesłaniem artystów jest otwieranie się po pandemii: relacje, widzenie świata i siebie jakby na nowo.
Plakat wystawy LOOKUNLOCK
Plakat wystawy LOOK/UNLOCKFoto: facebook.com/LOOK / UNLOCK

W audycji "Weekend kulturalny" w Polskim Radiu 24 opowiedzieli o wystawie LOOK/UNLOCK: POPATRZ/ODBLOKUJ (Mysia 3, trzecie piętro): Martyna Kliszewska - malarka, Bartosz Ivan - artysta malarz, grafik i Marek Działek - rzeźbiarz, malarz, twórca sztuk multimedialnych.

norwid-mural-nck 1200.jpg
Rzecznik NCK: czekamy na zdjęcia z muralowym Norwidem, będą nagrody

Bartosz Ivan stwierdził, że pomysł wystawy wziął się od niego i Marka Działka, z ich rozmów i przemyśleń. - I zaprosilismy ciekawych artystów, którzy naszym zdaniem fajnie wpisują się w te kwestie i robią świetne, ciekawe i kreatywne rzeczy - mówił Bartosz Ivan.

Pytany o przesłanie wystawy, stwierdził, że "w poczuciu nadchodzącego zakończenia narodowego lockdowu" podjęta została próba ukucia przeciwstawnego stwierdzenia. - Być może to nie jest nic oryginalnego, słowo "unlock", natomiast ono świetnie przeciwstawia się temu terminowi lockdown. I wydaje nam się, że wielu ludzi takiego pozytywnego terminu potrzebowało, tego unlocku - mówił.

Czytaj również:

W drugiej części audycji Przemysław Herbut, dyrektor Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych, mówił o majowym Święcie Kina Ocalonego od Zapomnienia w Arkadach Kubickiego. "Lalka", "Noce i dnie", "Pan Tadeusz", "Chopin. Pragnienie miłości" i wiele innych filmów, spektakli Teatru Telewizji oraz widowisk artystycznych zrekonstruowanych cyfrowo w TVP.

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
23:15 PR24_mp3 2021_05_28-23-35-41_WK.mp3 Wystawa LOOK/UNLOCK na Mysiej 3 ("Weekend kulturalny" / PR24)

* * *

Audycja: "Weekend kulturalny"
Prowadzi: Maja Kluczyńska
Goście: Martyna Kliszewska (malarka), Bartosz Ivan (artysta malarz, grafik), Marek Działek (rzeźbiarz, malarz, twórca sztuk multimedialnych); Przemysław Herbut (dyrektor Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych)
Data emisji: 28.05.2021
Godzina emisji: 23.35

PR24/jmo

Czytaj także

Wystawa "Białoruś: Marsz Wolności". Fotograficzny zapis bohaterstwa i niezłomności

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2021 10:25
- Ekspozycja poświęcona jest wolności, białoruskiej opozycji, która od zeszłego roku zaczęła swoją manifestację wyrażania sprzeciwu. Wystawa przypomina trudne i dramatyczne wydarzenia, ale również tych, którzy są bezimiennymi bohaterami tych akcji - powiedział prof. Rafał Wiśniewski, dyrektor Narodowego Centrum Kultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum Warszawy ma nową dyrektor. Dr Karolina Ziębińska-Lewandowska zaprasza do zwiedzania

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2021 11:28
Muzeum Warszawy jest otwarte dla publiczności wraz ze swoimi 7 oddziałami. W ofercie są oprowadzenia na żywo, angażujące wykłady i aktywności dla rodzin oraz wystawy czasowe. W Polskim Radiu 24 mówiła o tym dr Karolina Ziębińska-Lewandowska - dyrektor Muzeum Warszawy.
rozwiń zwiń