US Open: deszcz przeszkodził polskim deblistom. Hurkacz i Walków dokończą mecz w czwartek?

2021-09-02, 10:11

Hubert Hurkacz . Foto: Forum/Reuters/Jerry Lai

Hubert Hurkacz i Szymon Walków nie zdołali dokończyć meczu pierwszej rundy w grze podwójnej wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Spotkanie zostało przerwane z powodu intensywnych opadów deszczu.

• Polscy tenisiści walczą z Kolumbijczykami Juanem Sebastianem Cabalem i Robertem Farahem
  • Mecz przerwano przy remisie 1:1 w setach i minimalnej przewadze Hurkacza i Walkowa w trzeciej partii

US Open: Hubert Hurkacz świetnie rozpoczął turniej. Pewna wygrana Polaka

Rywalami Polaków są Kolumbijczycy Juan Sebastian Cabal i Robert Farah (5.). Hurkacz i Walków wygrali pierwszego seta 6:3, a drugiego przegrali 6:7 (2-7). W trzeciej partii jest 2:1 dla Polaków.

Mecz powinien zostać dokończony w czwartek.

Na ten dzień zaplanowano również spotkanie pierwszej rundy Łukasza Kubota. Polak i Brazylijczyk Marcelo Melo (9.) zagrają z amerykańską parą Evan King / Hunter Reese.