X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Stal Mielec w opałach. Klub bez licencji

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 16:46
We wtorek Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała o wynikach rozpatrzenia wniosków licencyjnych dla klubów Ekstraklasy, 1. Ligi, a także 2. Ligi. Powody do niepokoju ma Stal Mielec, której możemy nie zobaczyć w kolejnym sezonie w elicie polskiej piłki.
Piłkarze Stali Mielec
Piłkarze Stali MielecFoto: Shutterstock/Mikolaj Barbanell

Komisja po analizie wniosków zdecydowała się przyznać licencję upoważniającą do udziału w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 wszystkim klubom. Część z nich będzie objętych nadzorem finansowym lub infrastrukturalnym.

Wyjątek stanowi jeden klub - Stal Mielec. Według komunikatu jest to związane z niespełnieniem kryteriów F.01, F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego.

Zastrzeżenia Komisji Ligi dotyczą rocznego sprawozdanie finansowego wraz z opinią i raportem biegłego rewidenta (F.01), sprawozdania finansowego za okres śródroczny (F.02), braku przeterminowanych zobowiązań wobec klubów piłkarskich wynikających z tytułu działalności transferowej (F.03).

Punkt F.04, zgodnie z Podręcznikiem Licencyjnym, tyczy się braku przeterminowanych zobowiązań wobec pracowników oraz na rzecz ZUS i urzędu skarbowego (w związku z wszelkimi zobowiązaniami prawnymi wobec pracowników)

Stal bardzo szybko poinformowała o tym, że zamierza odwołać się od decyzji. Po 27. rozegranych meczach Stal jest na przedostatnim miejscu w tabeli Ekstraklasy, ma 27 punktów, o 3 więcej niż zamykające stawkę Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Czytaj także:

ps

Czytaj także

Ekstraklasa: włodarze Lecha Poznań stracili cierpliwość. Piłkarze zapłacą kary finansowe

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 09:31
Jak informuje Interia, po serii fatalnych występów na piłkarzy Lecha Poznań zostaną nałożone kary finansowe. W ekipie "Kolejorza" ma zostać przeprowadzona również rewolucja kadrowa - trener Maciej Skorża otrzymał od zarządu klubu zielone światło na głębokie zmiany w składzie zespołu.
rozwiń zwiń