Ligue 1: Angel di Maria nie dokończył meczu. Dramatyczne wydarzenia w domu piłkarza

2021-03-15, 10:13

Angel Di Maria. Foto: Printscreen z Twitter

Paris Saint-Germain przegrało w niedzielnym meczu 29. kolejki Ligue 1 z FC Nantes 1:2, ale to nie o porażce mistrza Francji mówiło się najwięcej. W trakcie drugiej połowy boisko opuścił Angel di Maria. Argentyński gwiazdor PSG dowiedział się, że doszło do włamania do jego domu, w czasie gdy przebywali w nim najbliżsi piłkarza.

• Na szczęście, bliskim piłkarza nic się nie stało
  • Złodzieje ukradli zawartość sejfu
  • W niedzielę okradziono też kapitana PSG Brazylijczyka Marquinhosa

Ligue 1: sensacyjna porażka PSG. Lille nadal liderem

Fatalne wieści

Paryżanie prowadzili do przerwy po golu Juliana Draxlera, ale trafienia Randala Kolo i Mosesa Simona w drugiej połowie sprawiły, iż podopieczni Mauricio Pochettino przegrali już po raz siódmy w obecnym sezonie Ligue 1. W tabeli zajmują drugie miejsce, tracąc trzy punkty do Lille OSC.

Po meczu nie o wyniku mówiono jednak najwięcej. W 62. minucie zmieniony di Maria. Okazało się, że w domu Argentyńczyka doszło do włamania.

W trakcie meczu z Nantes do Pochettino podszedł dyrektor sportowy paryżan Leonardo. Brazylijczyk przekazał trenerowi informację o włamaniu i poprosił o zdjęcie di Marii z boiska.