X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sekretarz stanu USA: w sprawie Iranu rozważamy nie tylko negocjacje

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 05:42
Amerykański sekretarz stanu Anthony Blinken powiedział, że jeśli negocjacje z Iranem nie powiodą się Stany Zjednoczone, mogą podjąć inne działania, by uniemożliwić Teheranowi wejście w posiadanie broni nuklearnej. Sprawa Iranu była głównym tematem spotkania tego polityka z szefami dyplomacji Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Antony Blinken
Antony BlinkenFoto: shutterstock.com/Alexandros Michailidis

Podczas wspólnej konferencji prasowej z ministrem Jairem Lapidem oraz szejkiem Abdullahem ibn Zajedem szef amerykańskiej dyplomacji powiedział, że celem rządu USA jest niedopuszczenie do tego, by Iran wszedł w posiadanie broni nuklearnej. - Wierzymy, że droga dyplomatyczna jest najlepsza, by tak się nie stało - mówił Antony Blinken.

Sekretarz stanu USA dodał, że jak dotąd Teheran nie wykazuje zainteresowania, by pójść tą drogą. - Do zaangażowania dyplomacji potrzeba dwóch stron, nie widzimy ze strony Iranu takiej woli - stwierdził Blinken dodając, że Stany Zjednoczone wraz z partnerami rozważają inne możliwe opcje. Pytany, czy wobec Iranu wchodzą w grę rozwiązania siłowe, szef izraelskiego MSZ powiedział, że wszyscy rozumieją, co oznaczają "inne opcje".

Czytaj także:
forum ambasada izraela 1200.jpg
"Możliwe zagrożenie ze strony Iranu". Izrael ostrzega swoje misje dyplomatyczne na świecie

Czytaj także:

Posłuchaj
00:50 11344612_1.mp3 Sekretarz stanu USA: rozważamy inne opcje w sprawie Iranu niż negocjacje. Materiał Marka Wałkuskiego (IAR)

Jair Lapid poinformował, że sprawa Iranu jest głównym tematem jego rozmów w Waszyngtonie. Poza spotkaniem w Departamencie Stanu szef izraelskiej dyplomacji rozmawiał z przedstawicielami Kongresu, doradcą prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jakiem Sullivanem oraz wiceprezydent Kamalą Harris.

jbt

Czytaj także

USA wzywają nowego prezydenta Iranu do powrotu do rozmów nuklearnych

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 02:59
Rzecznik Departamentu Stanu USA Ned Price powiedział w czwartek, w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta Iranu Ebrahima Raisiego, że Waszyngton wzywa go do powrotu do rozmów nuklearnych. Zastrzegł, że czas na dyplomatyczne rozwiązanie tej kwestii jest ograniczony.
rozwiń zwiń