X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Możecie się tu bawić, ile chcecie". Papież przyjął dzieci w Watykanie

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2021 18:27
Papież Franciszek spotkał się w piątek w Watykanie z grupą dzieci z różnych rzymskich parafii, uczestniczących w dużej międzynarodowej inicjatywie The Walk. Jej celem jest przypomnienie o losie i cierpieniu małych Syryjczyków.
Papież Franciszek z dziećmi
Papież Franciszek z dziećmiFoto: PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

Projekt The Walk to wędrowny happening, który rozpoczął się w pobliżu granicy turecko-syryjskiej, a zakończy w Manchesterze w Wielkiej Brytanii.

papież Anioł Pański PAP 1200.jpg
Papież Franciszek pobłogosławił uczestników pielgrzymki do Piekar Śląskich

Symbolem tej inicjatywy jest mierząca trzy i pół metra wysokości marionetka Amal, którą przywieziono na plac Świętego Piotra. Ustawiona została koło pomnika uchodźców, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród turystów i rzymian.

Czytaj więcej:

Amal przemierzy ponad 8 tysięcy kilometrów, przypominając po drodze o sytuacji dzieci w Syrii - osieroconych, bezdomnych, rozdzielonych z rodzicami i poszukujących ich.

Na dziedzińcu świętego Damazego w Watykanie, na który przyjeżdżają oficjalni goście papieża, spotkał się on z dziećmi przybyłymi na święto dedykowane gościnności. Pytał najmłodszych z uśmiechem, jak się tam dostali.

- Możecie tu się bawić, nie dajcie się stąd wygonić, możecie tu zostać, ile chcecie - powiedział Franciszek dzieciom podczas radosnego spotkania.

dn

Czytaj także

Znamy plan papieskich pielgrzymek. Franciszek zapowiedział wizytę w trzech krajach

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 13:18
Papież zamierza udać się do Grecji, na Cypr i Maltę. O planowanych wizytach papież Franciszek opowiedział o tym w wywiadzie dla hiszpańskiej stacji radiowej COPE.
rozwiń zwiń