X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wicemarszałek Sejmu z wizytą na Ukrainie. Pojedzie m.in. do Donbasu

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 03:27
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, w ramach wizyty na Ukrainie, związanej z eskalacją sytuacji militarnej na granicy rosyjsko-ukraińskiej, pojedzie do Donbasu. Towarzyszyć jej będą wiceprzewodniczący parlamentu Litwy  Paulius Saudargas i wiceprzewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Rusłan Stefanczuk. 
Małgorzata Gosiewska
Małgorzata GosiewskaFoto: MW/ FORUM

kaem donbas wojsko free shut 1200.jpg
Gromadzenie rosyjskich wojsk na granicy z Ukrainą. Tesławski: wątpię, by Putin wypowiedział wojnę

Przed wyjazdem na wschód Ukrainy planowana jest wizyta przy ścianie klasztoru Michajłowskiego - to symboliczne miejsce, gdzie znajduje się memoriał złożony z tysięcy zdjęć ukraińskich żołnierzy poległych od początku wojny w Donbasie. Małgorzata Gosiewska złoży tam kwiaty.

Posłuchaj
00:49 buszko - spec .mp3 Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, w ramach wizyty na Ukrainę, uda się m.in. do Donbasu. O szczegółach z Kijowa - Paweł Buszko (IAR)

Następnie Małgorzata Gosiewska uda się do Donbasu w rejon linii rozdziału wojsk.

Spotkanie w formacie trójkąta Lubelskiego

21 kwietnia w środę wicemarszałek Sejmu wraz z pierwszym zastępcą przewodniczącego Rady Najwyższej Ukrainy Rusłanem Stefanczukiem oraz wicemarszałkiem Sejmasu Litwy Pauliusem Saudargasem spotkają się w formacie Trójkąta Lubelskiego w Mariupolu nad Morzem Azowskim. Tam zapoznają się z sytuacją bezpieczeństwa oraz porozmawiają z ukraińskimi żołnierzami. Parlamentarzyści planują wydanie wspólnego oświadczenia.

Czytaj także: 

Pobyt polskiej delegacji w Donbasie zakończy się w piątek.


mbl

Czytaj także

Bolesne sankcje. "USA zamknęły Putinowi dostęp do milionów dolarów pożyczek. Wskazano mu też marchewkę"

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 21:34
- W wyniku amerykańskich sankcji Rosja de facto nie będzie powiększać swojego zadłużenia. Nie będzie mogła sprzedawać obligacji na rynku międzynarodowym i nie będzie mogła pożyczać setek milionów dolarów, co w normalnych okolicznościach mogłaby robić. Ta możliwość została odcięta – zauważa w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Anders Aslund z think tanku "Atlantic Council". Analityk dodał, że "marchewką" dla Władimira Putina jest obietnica szczytu dwustronnego – jeśli będzie się dobrze zachowywał. – Taka obietnica nic nie kosztuje – mówi ekspert.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MSZ Litwy: Rosja jest państwem wspierającym terroryzm

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 22:14
Rosja jest państwem wspierającym terroryzm - oświadczył szef litewskiej dyplomacji Gabrielius Landsbergis. W ten sposób odniósł się do ustaleń czeskich służb, według których za wybuchy w składach amunicji w 2014 roku odpowiedzialne są rosyjskie służby.
rozwiń zwiń