X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PAH wspiera dotkniętych przez pandemię na Ukrainie, Bliskim Wschodzie i w Afryce

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 05:02
Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna nową kampanię pomocową na rzecz osób szczególnie dotkniętych przez pandemię koronawirusa. Chodzi o mieszkańców Ukrainy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Wirus spotęgował tam głód, biedę i samotność. 
Wsparcie PAH dla seniorów na wschodzie Ukrainy
Wsparcie PAH dla seniorów na wschodzie UkrainyFoto: Polska Akcja Humanitarna

Organizacja zbiera pieniądze na najpilniejsze potrzeby mieszkańców.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
pap włochy koronawirus 1200.jpg
COVID-19 na świecie. Szef WHO zaniepokojony sytuacją w Europie i Amerykach

"Jesteśmy w kryzysie razem"

W ramach kampanii "Jesteśmy w tym razem" organizacja będzie chciała złagodzić skutki uboczne pandemii. Rzecznik PAH Rafał Grzelewski mówi, że ma to być okazanie solidarności cierpiącym.

- To tę wzajemną solidarność i pomoc powinniśmy starać się zapamiętać. Teraz można wesprzeć naszą specjalną akcję pomocową dla osób szczególnie poszkodowanych na Ukrainie, w Afryce i na Bliskim Wschodzie, bo jako ludzkość jesteśmy w tym kryzysie razem - dodaje w rozmowie z Polskim Radiem.

Dystrybucja środków czystości w Somalii (fot. Polska Akcja Humanitarna) Dystrybucja środków czystości w Somalii (fot. Polska Akcja Humanitarna)
Posłuchaj
00:45 SPEC PAH pomaga poszkodowanym w pandemii.mp3 PAH pomaga poszkodowanym w pandemii. Relacja Wojciecha Cegielskiego (IAR)

Czytaj także:

Trudna sytuacja na wschodzie Ukrainy

We wschodniej Ukrainie, gdzie od sześciu lat trwa konflikt zbrojny, koronawirus zamknął w domach wiele osób starszych. Cierpią oni biedę i samotność. Z kolei w Sudanie Południowym pandemia wpędziła kolejne rzesze ludzi w głód. Podobnie jest w Jemenie, gdzie około 100 tysięcy dzieci jest na granicy śmierci głodowej, a koronawirus uniemożliwił dotarcie pomocy humanitarnej.

Informacje o zbiórce można znaleźć na internetowej stronie Polskiej Akcji Humanitarnej www.pah.org.pl. Zarówno na Ukrainie, w Sudanie Południowym, jak i Jemenie polska organizacja od kilkunastu miesięcy prowadzi działania pomocowe.

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska Akcja Humanitarna wesprze potrzebujących w Libanie. To szansa na lepszą przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 05:35
Polska Akcja Humanitarna otwiera ośrodek szkoleniowy na przedmieściach Bejrutu. Organizacja chce w ten sposób pomóc mieszkańcom stolicy Libanu. Od kilkunastu miesięcy przez kraj przetacza się ogromny kryzys finansowy, a sytuację dodatkowo pogarszają pandemia koronawirusa oraz zniszczenia po gigantycznej eksplozji w porcie w Bejrucie w sierpniu.
rozwiń zwiń