X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Francja i Niemcy chcą wysłuchania nt. praworządności w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 15:57
Francja i Niemcy zaproponowały wysłuchanie dotyczące reformy sądownictwa w Polsce na wrześniowej naradzie unijnych ministrów do spraw europejskich. Wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański powiedział w Brukseli, że Polska jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące reformy na wysłuchaniu.
Zarysowuje się podział między zadłużonym po uszy południem a północną Europy
"Zarysowuje się podział między zadłużonym po uszy południem a północną Europy"Foto: Shutterstock.com

Wiceminister spraw zagranicznych dodał jednak, że tą sprawą zajmuje się unijny Trybunał Sprawiedliwości i to sędziowie będą rozstrzygać spory.

Reforma sądownictwa była jednym z tematów dzisiejszej narady ministerialnej w Brukseli. Dyskusja trwała około pół godziny.

Ocena Timmermansa

Najpierw wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans przedstawił ocenę sytuacji w Polsce, później wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański zaprezentował stanowisko Warszawy.

timmermans_1200.jpg
Frans Timmermans ponownie krytykuje Polskę za zmiany w sądownictwie

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Reforma sądownictwa w Polsce znów na unijnym spotkaniu ministerialnym

Z informacji brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej wynika, że oprócz ministrów z Niemiec i Francji głos zabrali także ministrowie z Belgii i Szwecji.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konrad Szymański: Polska proponuje reformę UE, to wizja kompromisu

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 17:31
- Polska proponuje reformy w Unii Europejskiej. To wizja kompromisu - powiedział w Brukseli wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański. Poinformował, że w ramach dyskusji o strategii Unii na najbliższych pięć lat Warszawa przedstawiła szczegóły swojej propozycji - informuje korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka. 
rozwiń zwiń