X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Pałac Prezydencki jest otwarty na spotkanie". Andrzej Duda do protestujących medyków

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 07:40
Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla dziennika Polska The Times powiedział, że Pałac Prezydencki jest otwarty na spotkanie z protestującymi medykami, jeśli taka będzie ich wola.
Protest pracowników służby zdrowia
Protest pracowników służby zdrowia Foto: Wojciech Kryński/FORUM

Prezydent wyraził chęć spotkania się z protestującymi przedstawicielami służby zdrowia. Andrzej Duda w rozmowie z dziennikiem Polska The Times zaznaczył, że do spotkania może dojść jedynie na wniosek lub prośbę medyków, "ale nie na żądanie".

1200 posiedzenie zespołu trójstronnego ds. ochrony zdrowia.jpg
"Przygotowaliśmy ramy porozumienia". Minister zdrowia po spotkaniu zespołu trójstronnego

Równocześnie prezydent podkreślił, że "część strony medycznej" negatywnie zareagowała na spotkanie zaproponowane przez jego kancelarię.

"Bogna Janke jest ministrem odpowiedzialnym w mojej kancelarii za sprawy dialogu i dlatego to ją poprosiłem o to, żeby takie spotkanie zaproponowała" - relacjonuje.

Czytaj także:

W tym tygodniu w Pałacu Prezydenckim doszło do spotkania z przedstawicielami środowiska medycznego w sprawie trwających protestów. Na zaproszenie Kancelarii Prezydenta wzięli w nim udział przedstawiciele związków zawodowych i samorządów służby zdrowia, członkowie prezydenckiej Rady Ochrony Zdrowia oraz wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Nie uczestniczyli w nim natomiast medycy z Białego Miasteczka pikietującego pod kancelarią premiera.

bf

Czytaj także

Andrusiewicz do protestujących medyków: udział w posiedzeniu zespołu trójstronnego potwierdzi chęć dialogu

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2021 07:59
- Zapraszamy raz jeszcze komitet protestujący do uczestnictwa w dyskusji, w tym dyskusji o wynagrodzeniach w ochronie zdrowia, o ścieżce wzrostu tych wynagrodzeń – przekazał rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz, nawiązując do planowanego w czwartek posiedzenia zespołu trójstronnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Protest medyków. Wiceminister zdrowia apeluje: spotkajmy się, niech dojdzie do tych rozmów

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2021 10:59
- Spotkajmy się, spiszmy to, co nas różni, co nas nie różni i dajmy sobie perspektywę czasową, bo zmiany w ochronie zdrowia wymagają perspektywy czasowej, nie da się ich wprowadzić tu i teraz - powiedział wiceminister zdrowia Piotr Bromber, pytany o postulaty protestujących pracowników ochrony zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Platforma nigdy nie była za likwidacją szpitali". Siemoniak o stanowisku PO ws. służby zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2021 12:08
- Platforma nigdy nie była za likwidacją szpitali. Za naszych rządów liczba łóżek szpitalnych wzrosła, za rządów PiS zmalała - powiedział Tomasz Siemoniak (PO) w Programie 1 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń