X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PiS ze wzrostem poparcia, w Sejmie pięć partii. Sprawdź najnowszy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 16:44
35 proc. badanych deklaruje poparcie dla PiS, 25 proc. dla KO, a 17 proc. dla Polski 2050 - 17 proc. wynika z sondażu Social Changes dla portalu wPolityce.pl. Na Lewicę - chciało głosować 9 proc., na Konfederację - 8 proc. ankietowanych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Grand Warszawski / Shutterstock.com

Poniżej 5 procentowego znalazły się: PSL z poparciem 3 proc., Kukiz'15 - 2 proc. poparcia i Porozumienie Jarosława Gowina - 1 proc.

1200 sejm forum.jpg
Posiedzenie Sejmu ws. stanu wyjątkowego. Elżbieta Witek podała datę

W badaniu pracowni Social Changes wykonanym na zlecenie portalu wPolityce.pl chęć głosowania na Zjednoczoną Prawicę zadeklarowało 35 proc. badanych, co oznacza wzrost o 2 punkty procentowe w porównaniu z poprzednim badaniem.

Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska, z poparciem 25 proc. badanych, co oznacza spadek o 1 pkt proc. względem ostatniego badania. Bez zmian pozostało natomiast poparcie dla Polski 2050 Szymona Hołowni, na poziomie 17 proc.

Względem ostatniego badania 1 pkt proc. zyskały Lewica oraz PSL - ta pierwsza cieszy się obecnie poparciem 9 proc. respondentów, a PSL - 3 proc. 1 pkt proc. względem poprzedniego badania straciła Konfederacja, na którą wskazało 8 proc. badanych.

Czytaj także: 

Kukiz‘15 otrzymał takie samo poparcie jak w poprzednim badaniu, na poziomie 2 proc. Porozumienie Jarosława Gowina zostało wskazane przez 1 proc. badanych; to także tyle samo, ile w poprzednim badaniu.

Deklarowana w sondażu frekwencja wynosi 67 proc.; 45 proc badanych wskazało, że zdecydowanie weźmie udział w wyborach, a 22 proc., że raczej weźmie udział.

Zdecydowanych nie pójść na wybory było 9 proc, a deklarujących, że raczej nie pójdą - 10 proc. Spodziewana frekwencja wzrosła o 1 pkt proc. od ostatniego sondażu.

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków N=1065 osób w dniach od 27 do 30 sierpnia 2021 roku.

dz

Czytaj także

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Polacy doceniają działania rządu

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2021 22:00
Jak wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Wiadomości" TVP, 45 proc. respondentów dobrze ocenia działania rządu dotyczące działań na granicy polsko-białoruskiej, 29 proc. - źle, a 26 proc. nie ma jednoznacznego zdania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ilu Polaków przyjęłoby u siebie w domu uchodźców? Zobacz wyniku nowego sondażu

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2021 18:56
Za przyjęciem u siebie w domu uchodźców jest 27,5 proc. Polaków pytanych o tę kwestię, a przeciw temu jest 61,2 proc. ankietowanych - wynika z sondażu przeprowadzonego przez pracownię United Surveys dla "Wprost".
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS liderem, pięć ugrupowań w Sejmie. Zobacz nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2021 23:07
PiS - 35,3 proc., KO - 25,7 proc., Polska 2050 - 10,1 proc. - te trzy partie mogą liczyć na największe poparcie wyborców - wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej" przez IBRiS. Z kolei na Lewicę chce głosować 9,3 proc. badanych, na Konfederację 6,4 proc., a na PSL - 4,8 proc.
rozwiń zwiń