X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"To gwarancja pomyślnej przyszłości Polski i poprawy życia milionów rodzin". Premier o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 11:33
"Idziemy konsekwentnie do przodu. Cieszą mnie te wszystkie zmiany i projekty oraz polityka prospołeczna. Ale najbardziej cieszy mnie to, że zwykli Polacy odzyskują pewność siebie" - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki Foto: Twitter/@PremierRP

"Idziemy konsekwentnie do przodu. Polski Ład to gwarancja pomyślnej przyszłości Polski i poprawy życia dla milionów polskich rodzin" - napisał w piątek na Facebooku szef rządu.

1200.jpg
Premier: celem Polskiego Ładu jest to, by młodzi ludzie chcieli tutaj żyć i pracowaćJednoczenie podkreślił, że cieszą go wprowadzane przez jego rząd i partię projekty prospołeczne. "Cieszą mnie te wszystkie zmiany i projekty oraz polityka prospołeczna. Ale najbardziej cieszy mnie to, że zwykli Polacy odzyskują pewność siebie. Prawo i Sprawiedliwość jest formacją, której filozofią jest poprawa życia zwykłego człowieka. To jest prawdziwa istota demokracji i rewolucja godności, którą wprowadzamy w życie" - zapewnił. 

Czytaj także:

Pewny program

Jak już wcześniej zapewniał premier, jest to program realny do przeprowadzenia. - Polski Ład jest realny, bo opiera się na fundamencie potężnych środków, tych właśnie środków budżetowych, które zabraliśmy mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym, dzisiaj dajemy te pieniądze na inwestycje - dodał Mateusz Morawiecki. 

as

Czytaj także

Premier: Polski Ład wspomoże samorząd przedsiębiorców i ekspansję zagraniczną firm

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 20:18
Premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że Polski Ład, czyli nowy program społeczno-gospodarczy Zjednoczonej Prawicy wspomoże ekspansję polskich firm na zagranicznych rynkach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: chcemy dynamicznego rozwoju w całej Polsce, także w mniejszych miejscowościach

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2021 23:49
Polski Ład to nasza propozycja dla całej Polski, również dla takich miejscowości jak Miłakowo, Dobre Miasto i Łukta, które dzisiaj odwiedziłem. Chcemy, aby w takich miejscach rozwój był dużo bardziej dynamiczny - zapewnił premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń