X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Chcemy podnieść poziom życia do średniej unijnej". Premier o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 22:19
Premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z TVP Kielce powiedział, że rządzący - m.in. dzięki wdrożeniu programu Polski Ład - chcą podnieść poziom życia w Polsce do średniej unijnej.
Mateusz Morawiecki
Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

Szef rządu wskazał, że jednym z filarów nowego projektu jest dofinansowanie i unowocześnienie systemu ochrony zdrowia.

Czytaj także:
1200 (1).jpg
Budżet państwa z nadwyżką. Premier: przekracza 25 mld zł

- Przechodzimy do kolejnego wielkiego etapu naprawy służby zdrowia, w którym te dodatkowe środki będą bardzo ważnym elementem, ponieważ będą wiązały się z nowymi inwestycjami w służbie zdrowia, nowymi technologiami, procedurami, lekami, a przede wszystkim też jeszcze lepszym uposażeniem pracowników - stwierdził premier.

Posłuchaj
00:17 11200183_1.mp3 Premier: chcemy podnieść poziom życia do średniej unijnej. (IAR)

Czytaj także:

Dofinansowania 

Mateusz Morawiecki podkreślił, że podniesieniu standardu życia - przede wszystkim w słabiej rozwiniętych regionach kraju - ma służyć między innymi dofinansowanie rozwoju dróg, remontów szkół, modernizacji szpitali, utworzenie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Do 30 lipca wszystkie samorządy w Polsce mogą składać wnioski na dofinansowanie działań związanych z inwestycjami w swoich regionach w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

jbt

Czytaj także

Premier: KPO i Polski Ład są nadzieją na lepszą przyszłość po pandemii

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2021 16:49
- Krajowy Plan Odbudowy, ale też Polski Ład, w którym wkomponowano środki wynegocjowane podczas unijnych szczytów przez polski rząd, są nadzieją na lepszą przyszłość po pandemii - mówił premier Mateusz Morawiecki odbierając Biało-Czerwoną Różę portalu wPolityce.pl.
rozwiń zwiń