X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Powoływał się na wpływy w urzędzie. Został zatrzymany przez CBA

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 09:54
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało osobę, która miała powoływać się na wpływy w gminie Paszowice (dolnośląskie). W zamian za protekcję chciał wielomilionowej inwestycji we wskazane przedsięwzięcie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

Wydział komunikacji społecznej CBA poinformował w poniedziałek, że zatrzymania dokonali agenci z łódzkiej delegatury Biura.

cba.gov.pl.jpg
CBA kontroluje Śląskie Centrum Przedsiębiorczości. Śledczy sprawdzają jak dysponowano środkami

- Zatrzymany miał powoływać się na wpływy u wójta gminy Paszowice i w radzie tej gminy - oferować "pomoc" w załatwieniu spraw związanych ze zmianą planu zagospodarowania przestrzennego oraz w zbyciu gminnych nieruchomości - przekazał wydział.

Czytaj także:

- Za swoją protekcję oczekiwał zainwestowania kilku milionów złotych we wskazane przez niego przedsięwzięcie - wynika z informacji śledczych.

Po dostarczeniu zatrzymanego przez CBA do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu mężczyzna usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego wolnościowe środki zapobiegawcze - podał wydział.

st

Czytaj także

Prezydent podczas jubileuszu CBA: dziękuję za budowanie porządnego i uczciwego państwa

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 13:59
- Dziękuję Centralnemu Biuru Antykorupcyjnemu za budowanie porządnego, uczciwego państwa, taka jest wielka rola służby - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji 15-lecia powołania CBA i nadania Sztandaru Służbie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBA zatrzymało kolejną osobę w śledztwie dotyczącym Sławomira Nowaka

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 10:33
CBA zatrzymało kolejną osobę w śledztwie dotyczącym Sławomira N. Podejrzany usłyszy zarzuty o charakterze korupcyjnym - poinformował rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
rozwiń zwiń