X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

CBA kontroluje Śląskie Centrum Przedsiębiorczości. Śledczy sprawdzają jak dysponowano środkami

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 07:12
Centralne Biuro Antykorupcyjne od miesiąca kontroluje Śląskie Centrum Przedsiębiorczości – dowiedziała się w poniedziałek PAP. Kontrolę prowadzą agenci z wydziału postępowań kontrolnych katowickiej delegatury CBA.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

"(Agenci) sprawdzają jak dysponowano środkami Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-20 przy udzielaniu wsparcia finansowego firmie Telemedycyna Polska SA" – poinformował Wydział.

cba free 1200.jpg
Udana akcja CBA. Kolejne zatrzymanie w związku z działaniem mafii paliwowej


"Funkcjonariusze zweryfikują też jak prowadzono monitoring zakończonych projektów w okresie ich trwałości – w czasie, w którym należy zachować w niezmienionej formie efekty dofinansowanych z RPO zadań" – podało Biuro.

Kontrola powinna skończyć się do 7 września, jednak zgodnie ustawą o CBA, szef Biura może ją przedłużyć o kolejne sześć miesięcy - w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

dz

Czytaj także

15. rocznica powstania CBA. Żaryn: to jedna z najważniejszych instytucji

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 08:05
- Centralne Biuro Antykorupcyjne stało się jedną z najważniejszych instytucji dbających o bezpieczeństwo i interesy państwa polskiego oraz jego obywateli - ocenił w 15. rocznicę powstania CBA rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent podczas jubileuszu CBA: dziękuję za budowanie porządnego i uczciwego państwa

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 13:59
- Dziękuję Centralnemu Biuru Antykorupcyjnemu za budowanie porządnego, uczciwego państwa, taka jest wielka rola służby - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji 15-lecia powołania CBA i nadania Sztandaru Służbie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fikcyjny obrót złomem i manipulacje na giełdzie. CBA zatrzymało 8 osób

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 08:02
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 8 osób w związku z fikcyjnym handlem złomem i manipulacją akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zatrzymania miały związek z trwającym śledztwem.
rozwiń zwiń