X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marszałkowie Sejmu i Senatu odwiedzą Węgry. Wezmą udział w spotkaniu szefów parlamentów państw V4

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2021 16:11
W czwartek i piątek marszałkowie Sejmu i Senatu: Elżbieta Witek oraz Tomasz Grodzki odwiedzą Węgry. Wezmą udział w spotkaniu przewodniczących parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej, które odbędzie się w Budapeszcie i Fehérvárcsurgó.
Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek i marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki
Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek i marszałek Senatu RP Tomasz GrodzkiFoto: PAP/Maciej Kulczyński

Spotkanie otworzy szef parlamentu Węgier Laszlo Koever. Będzie poświęcone, jak przekazało Centrum Informacyjne Senatu, m.in. kwestii ochrony dziedzictwa kulturowego; tematem spotkania będzie także tożsamość środkowoeuropejska.

premier Mateusz Morawiecki tt free twitter 1200.jpg
Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej i Słowenii. Premier: opowiadamy się za silną rolą państw suwerennych

Jak podało z kolei Centrum Informacyjne Sejmu, w czwartek w Budapeszcie marszałek Witek będzie uczestniczyć w obiedzie roboczym przewodniczących parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej, natomiast w piątek weźmie udział w obradach.

Czytaj także:

W czasie wizyty Witek i Grodzki złożą także kwiaty przed znajdującą się w Fehérvárcsurgó statuą Matki Boskiej ufundowaną przez polskich uchodźców-żołnierzy, którzy w czasie II wojny światowej przebywali w tej miejscowości.

bf

Czytaj także

Konferencja Przewodniczących Parlamentów UE. W rozmowach wzięła udział Elżbieta Witek

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 17:48
 Cyfryzacja i zmieniająca się sfera publiczna, szanse i zagrożenia dla demokracji przedstawicielskiej oraz współpraca międzyparlamentarna - to tematy poniedziałkowej Konferencji Przewodniczących Parlamentów Państw Unii Europejskiej (KPPUE), w której udział wzięła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zgadzamy się we wszystkich istotnych kwestiach". Elżbieta Witek po spotkaniu V4

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 14:47
- Na spotkaniu przewodniczących parlamentów państw Grupy Wyszehradzkiej poruszaliśmy kwestie związane z zagrożeniami w regionie jak i w całej UE. Zgadzamy się we wszystkich kwestiach istotnych dla naszego regionu - powiedziała w piątek marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakończenie polskiej prezydencji w V4. Mija pod znakiem walki z COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2021 07:34
Pandemia koronawirusa i sposoby wychodzenia z kryzysu spowodowanego pandemią, wymiana informacji w zakresie obostrzeń, proces szczepień, a także bieżąca agenda unijna zdominowały współpracę krajów Grupy Wyszehradzkiej podczas rocznej prezydencji Polski w V4, która upływa z końcem czerwca.
rozwiń zwiń