X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Na powrocie Tuska najbardziej traci Hołownia. PiS stabilnym liderem sondażu

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 12:56
Najnowszy sondaż, przeprowadzony 5 lipca, czyli już po powrocie Donalda Tuska do Polski, wskazuje, że największą stratę sondażową ponosi Polska 2050 Szymona Hołowni, chociaż spadki notują też inne partie opozycyjne. Jedyną zyskującą jest PSL.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: twitter.com/Sejm RP

Zgodnie z najnowszym badaniem przeprowadzonym przez United Surveys dla DGP i RMF FM, Zjednoczona Prawica utrzymuje stabilną pozycję lidera sondaży, z wyraźną przewagą nad wszystkimi partiami opozycyjnymi. Chęć oddania głosu na PiS i jego koalicjantów wyraziło 33 proc. badanych. Jest to niewielki spadek o 0,5 pkt. proc.

jk pap_20210620_1H6 1200.jpg
"Brak zamiłowania do ciężkiej pracy, germanocentryczność". Prezes PiS o powrocie Tuska

Zmiany na opozycji

Inaczej rzecz się ma na kolejnych miejscach sondażowego "wyścigu". Przede wszystkim Platforma Obywatelska wróciła na drugą pozycję, jak dawniej wyprzedzając Polskę 2050. Chęć głosowania na PO wyraziło 18,6 proc. badanych, co oznacza wzrost o 6,5 pkt. proc. Ugrupowanie Szymona Hołowni notuje tymczasem spadek poparcia o 5,3 pkt. proc. i może liczyć na 16,6 proc. głosów.

Na kolejnych miejscach znalazły się Lewica - 7,8 proc. poparcia, 1,8 pkt. proc. spadku, Konfederacja - 7 proc. poparcia, 2,6 pkt. proc. spadku i PSL - 6 proc. poparcia, wzrost o 1 pkt. proc.

Sondaż przeprowadzono metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI) na grupie reprezentatywnej liczącej 1000 osób.

Czytaj również:

DoRzeczy.pl, jmo

Czytaj także

Tusk nie ma szansy ponownie zostać premierem? Tak uważa niemal połowa badanych

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2021 10:21
Ponad 23 proc. badanych uważa, że Donald Tusk ma szansę ponownie objąć funkcję premiera. Przeciwnego zdania jest prawie 50 proc. respondentów, a ponad 27 proc. nie ma zdania na ten temat - wynika z najnowszego sondażu SW Research dla rp.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ta agresja, obsesja czy wręcz furia - to jest bardzo niebezpieczne". Karczewski o wystąpieniu Tuska

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 07:45
- Donald Tusk zrobił to z premedytacją - chciał zaznaczyć swój powrót, pokazać się, zaakcentować swoją obecność w Polsce. Ta agresja, obsesja czy wręcz furia - to jest bardzo niebezpieczne - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Stanisław Karczewski, senator PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wprost": Tusk "pozamiatał" Trzaskowskiego i przejmuje pełną kontrolę nad Platformą

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 12:09
- Donald Tusk w kilka chwil opanował sytuację w całej PO. Wszyscy mu się podporządkowali, "pozamiatał" Rafała Trzaskowskiego - mówił tygodnikowi "Wprost" informator z szeregów główniej partii opozycyjnej.
rozwiń zwiń