X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Suchoń o swoim przejściu do Polska 2050: łączy nas długofalowa wizja i patrzenie perspektywiczne

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 19:40
- Myślę, że taka najważniejsza rzecz to długofalowe patrzenie na problemy - myślenie kategoriami pokolenia, a nie najbliższych wyborów - mówił o swojej zmianie barw w audycji Polskiego Radia 24 Mirosław Suchoń, nowy polityk ugrupowania Szymona Hołowni oraz były poseł Koalicji Obywatelskiej i polityk Nowoczesnej.
Mirosław Suchoń
Mirosław SuchońFoto: Polskie Radio 24

Gościem audycji był polityk zasiadający w Sejmie, który we wtorek poinformował o swoim dołączeniu do ugrupowania Szymona Hołowni. To kolejny poseł, który zasilił szeregi Polski 2050.

Szymon Hołownia 1200 Forum.jpg
Hołownia: trzymanie się tematu "lidera opozycji" wpycha nas w polaryzację, która paraliżuje nasz kraj od 2005 r.

Czytaj także:

Mirosław Suchoń opowiedział, co zachęciło go do przystąpienia do nowego ugrupowania. - Rozmawialiśmy bardzo długo. To było wzajemne pokazywanie tego, jaki mamy pomysł na Polskę oraz najważniejsze sprawy z punktu widzenia rozwoju państwa i potrzeb obywateli - przyznał w audycji. - Myślę, że taka najważniejsza rzecz to jest jednak długofalowe patrzenie na problemy, czyli myślenie kategoriami pokolenia, a nie najbliższych wyborów czy kadencji - dodał.


Posłuchaj
22:08 PR24_mp3 2021_04_20-19-06-09.mp3 Mirosław Suchoń o swoim transferze do Polska 2050 ("Stan rzeczy"/Polskie Radio 24)

 

Gość audycji dopytywany o powody odejścia z Koalicji Obywatelskiej odparł, że "unika porównywania tego, co było". - W takiej dyskusji, kto jest lepszy czy gorszy, (...) traci się obywatel i jego potrzeby - przyznał Suchoń. - Chcę dzisiaj mówić o przyszłości - dodał.

W audycji także m.in. o luzowaniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa i przyspieszeniu programu szczepień przeciwko COVID-19.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Stan rzeczy"

Prowadzący: Michał Wróblewski

Gość: Mirosław Suchoń (Polska 2050)

Data emisji: 20.04.2021

Godzina emisji: 19.06

Czytaj także

"Różnimy się tylko w sprawie aborcji". Paulina Hennig-Kloska o swoim przejściu do ugrupowania Szymona Hołowni

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 16:15
Jesteśmy spójni ws. związków homoseksualnych, in vitro i uporządkowania relacji państwo-Kościół. Jedyna kwestia, w której mamy odmienne zdanie, to aborcja - powiedziała o nowym ugrupowaniu Szymona Hołowni Paulina Hennig-Kloska, która dołączyła do niego, przechodząc z Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie prowadziliśmy politycznego kłusownictwa". Kobosko o planach Polski 2050

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2021 09:19
– Nie prowadziliśmy politycznego kłusownictwa, natomiast zrealizowaliśmy projekt stworzenia naszej reprezentacji w tej kadencji Sejmu i Senatu. Założyliśmy koło parlamentarne – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Kobosko, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Polska 2050.
rozwiń zwiń