X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Punkty Szczepień Powszechnych. Pierwsze już rozpoczęły działalność

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 11:30
Rozpoczęły już działalność pierwsze z pilotażowych Punktów Szczepień Powszechnych. Będą to punkty m.in. w Legnicy, gdzie na inauguracji był premier Mateusz Morawiecki, a także w Ostródzie, Koszalinie, Słupsku, Olkuszu, Kraśniku, Przasnyszu i Żarach.
Prezentacja Pilotażowego Punktu Szczepień Powszechnych na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Prezentacja Pilotażowego Punktu Szczepień Powszechnych na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyFoto: PAP/Tytus Żmijewski

Początkowo w każdym województwie powstanie jeden Powszechny Punkt Szczepień, więc będzie ich 16.

Mateusz Morawiecki KPRM free 1200.jpg
Premier: chcemy, żeby do 10 maja każdy dorosły obywatel otrzymał e-skierowanie na szczepienie


W drugim kwartale powstanie dodatkowych 471 takich punktów.

W tej chwili w Polsce działa około 6,5 tys. punktów szczepień. Razem z nowo powstałymi będzie ich prawie 7 tys. na terenie całego kraju.

Czytaj także:

Jak mówił minister Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. narodowego programu szczepień, wydajność szczepień w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców to minimum 200 szczepień dziennie. W większych miejscowościach - powyżej 50 tys. mieszkańców, powinny wykonywać co najmniej 500 szczepień dziennie.

dn/st

Czytaj także

Szczepienia w zakładach pracy. Mniejsze firmy też będą mogły organizować punkty

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 08:34
"Spółki w grupie kapitałowej zatrudniające łącznie ponad 500 osób również będą mogły tworzyć punkty szczepień" - podaje poniedziałkowa "Rzeczpospolita". Dziennik dotarł do założeń akcji szczepień w zakładach pracy, które zostały w piątek opracowane przez rząd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak Polacy oceniają Narodowy Program Szczepień? Jest nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 09:13
Z najnowszego sondażu United Surrey, który został przeprowadzony na zlecenie WP, wynika, że 51,1 proc. ankietowanych pozytywnie wypowiada się o Narodowym Programie Szczepień.  
rozwiń zwiń