X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. KPRP: będzie mogło wziąć w nim udział więcej organizacji

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 11:27
"Katalog organizacji, które mogą brać udział w konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich o nagrodę Małżonki Prezydenta RP, został rozszerzony o koła działające na podstawie ustawy o społeczno-zawodowych organizacjach rolników oraz o stowarzyszenia skupiające kobiety z terenów wiejskich" - podała Kancelaria Prezydenta.
Para prezydencka z członkami Koła Gospodyń Wiejskich z Mniszka (woj. lubelskie) podczas ich wizyty w Pałacu Prezydenckim
Para prezydencka z członkami Koła Gospodyń Wiejskich z Mniszka (woj. lubelskie) podczas ich wizyty w Pałacu PrezydenckimFoto: KPRP/Grzegorz Jakubowski

"W odpowiedzi na prośby i sugestie Kół Gospodyń Wiejskich uprzejmie informujemy, że krąg podmiotów uprawnionych do wzięcia udziału w Konkursie został poszerzony o koła działające na podstawie ustawy z dnia 8 października 1982 r. o społeczno-zawodowych organizacjach rolników oraz o stowarzyszenia skupiające kobiety z terenów wiejskich, których celem statutowym działania jest w szczególności rozwój kultury ludowej, w tym kultury lokalnej i regionalnej, promocja i pielęgnowanie lokalnych tradycji kulinarnych, a także działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych" - poinformowała w poniedziałkowym komunikacie przekazanym Kancelaria Prezydenta RP.

duda 1200 pap.jpg
Miliony złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich. Prezydent: to pobudzanie do życia obywatelskiej wspólnoty

Czytaj także:

Do tej pory w konkursie mogły wziąć udział tylko Koła Gospodyń Wiejskich zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich (KRKGW), prowadzonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Źródło: prezydent.pl

Termin naboru do konkursu upływa 18 kwietnia br.

Inicjatorką konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, organizowanego przez Kancelarię Prezydenta, jest pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda; konkurs został objęty jej honorowym patronatem.

st

Czytaj także

Pierwsza dama ze zdalną wizytą u polskiej rodziny z Mołdawii

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 21:00
Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przeprowadziła wideorozmowę z polską rodziną z mołdawskiej wsi Słoboda-Raszków. Podczas spotkania rozmawiano o działalności polskich organizacji, zaangażowaniu lokalnej społeczności w nauczanie języka polskiego oraz funkcjonowaniu polskich wspólnot.
rozwiń zwiń