X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Znamy datę pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Muzyk spocznie na cmentarzu parafialnym w Grotnikach

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 14:18
W sobotę (10.04) w Łodzi odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. W południe w archikatedrze łódzkiej celebrowana będzie msza święta, następnie trumna z ciałem artysty zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Grotnikach. W tej miejscowości muzyk mieszkał.
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof KrawczykFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grotnikach ojciec Bernard Briks powiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej, że Krzysztof Krawczyk nie wstydził się swojej wiary, mówił o Bogu, a jego koncerty i spotkania z nim pomogły wielu osobom wejść na drogę Bożą.

forum krawczyk 1200.jpg
"Genialny artysta i bardzo ciepły człowiek". Przyjaciele o Krzysztofie Krawczyku

Czytaj także:

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny - 5 kwietnia - w szpitalu w Łodzi. Miał 74 lata. Przed Świętami Wielkanocnymi artysta przebywał w szpitalu w związku z powikłaniami po COVID-19.

Krzysztof Krawczyk był piosenkarzem, gitarzystą i kompozytorem. W latach 1963-1973 i 1976 był wokalistą zespołu Trubadurzy. W roku 1973 rozpoczął karierę solową. Koncertował w Polsce, Europie i na świecie. Nagrywał i tworzył albumy muzyczne o różnorodnej stylistyce.

st

Czytaj także

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Przypominamy archiwalne rozmowy z artystą

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 18:00
- Uważam się za człowieka urodzonego w czepku, bo dzięki opatrzności mogę śpiewać - podkreślał Krzysztof Krawczyk w radiowej rozmowie z Marią Żabicką w 1989 roku. Posłuchaj rozmów zachowanych w Archiwum Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. "Jego twórczość jest ponadczasowa"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 15:10
- Twórczość Krzysztofa Krawczyka to twórczość ponadczasowa. Jego muzyka i teksty będą przez lata towarzyszyły nam i kolejnym pokoleniom - powiedział w Polskim Radiu 24 kompozytor Jerzy Grunwald, który ze satyrykiem Janem Pietrzakiem wspominał zmarłego w Poniedziałek Wielkanocny Krzysztofa Krawczyka.
rozwiń zwiń