X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Joanna Lichocka: Polskie Radio na świetnym poziomie realizuje misję publiczną

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 14:30
Dziś po raz dziesiąty obchodzimy Światowy Dzień Radia. Z tej okazji Polskie Radio zaprasza na specjalne audycje i programy podkreślające szczególną rolę tego medium, jako środka komunikacji na całym świecie. W tym wyjątkowym dniu życzenia radiowcom złożyła poseł PiS Joanna Lichocka z Rady Mediów Narodowych.
Joanna Lichocka, Prawo i Sprawiedliwość
Joanna Lichocka, Prawo i SprawiedliwośćFoto: Magdalena Piejko

Joanna Lichocka powiedziała, że Polskie Radio wciąż wzbogaca swoją ofertę, nie zapominając o kulturze i historii.

Czytaj więcej
pap_20190923_0DZ-12.jpg
Krzysztof Czabański: bogactwo oferty to największa siła Polskiego Radia

- Polskie Radio jest chyba jedynym miejscem, gdzie jest tak wielki kontent tożsamościowo-kulturalny, wartościowy na polskiej scenie medialnej - zaznaczyła poseł PiS. Wskazała również, że Polskie Radio "w ogromnym zakresie i na świetnym poziomie realizuje to wszystko, z czym łączy się misja publiczna".

Posłuchaj
00:29 10905756_2.mp3 Joanna Lichocka o Światowym Dniu Radia (IAR)

Joanna Lichocka dodała, że radio ma szczególne znaczenie dla odbiorców, bo jest "gorącym przekaźnikiem". - Uruchamia wyobraźnię i emocje. Jest takim narzędziem, które otula odbiorcę i wprowadza go w piękny świat - powiedziała poseł PiS.

Posłuchaj
00:26 10905756_1.mp3 Joanna Lichocka złożyła życzenia wszystkim radiowcom (IAR)
Czytaj więcej
Agnieszka Kamińska  Prezes Polskiego Radia 1200.jpg
Prezes PR Agnieszka Kamińska: Polskie Radio doskonale łączy tradycję i nowoczesność

Wielkie święto

Światowy Dzień Radia proklamowany został przez Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury UNESCO w 2011 roku.

Od tego czasu Polskie Radio, dbając o promocję radiofonii i podkreślając jej szczególne znaczenie we współczesnej historii, przygotowuje na ten dzień specjalny program. Tegoroczne hasła przewodnie wydarzenia to innowacja, łączność i ewolucja.

»SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA W INTERNECIE na Player.PolskieRadio.pl«

jp

Czytaj także

Polskie Radio w technologii VR360. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 10:30
Zapraszamy na wyjątkowy wirtualny spacer po studiach Polskiego Radia. Weź udział w zamkniętej próbie Polskiej Orkiestry Radiowej, koncercie duetu Mazolewski&Porter w radiowej Trójce. Odwiedź studia Jedynki i Czwórki!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio na drugim miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych rozgłośni w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2021 18:32
Według raportu rocznego dotyczącego najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce w 2020 roku, przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów, w kategorii "stacje radiowe" Polskie Radio zajęło drugie miejsce w rankingu, wyprzedzając m.in. Radio Zet, a ustępując jedynie rozgłośni RMF FM. Program 1, Polskie Radio 24 i Program 3 Polskiego Radia łącznie były cytowane 21 651 razy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Kędziorek: radio przetrwa, mimo nowej konkurencji

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 07:53
- Radio świetnie sobie radzi w Internecie i z multimediami więc ja bym się tego nie obawiał. Umiemy to wykorzystywać. Chociażby ogromna kariera i popularność w miarę nowej formy jaką jest podcast. Jest to przecież w gruncie rzeczy radio - powiedział o roli i przyszłości radia Piotr Kędziorek, redaktor naczelny Radiowego Centrum Kultury Ludowej.
rozwiń zwiń