X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Uczestnicy Strajku Kobiet zniszczyli siedzibę Radia Poznań. Sprawę bada policja

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 17:00
Publiczne Radio Poznań poinformowało, że uczestnicy protestu w ramach Strajku Kobiet zniszczyli ogrodzenie siedziby rozgłośni. Radio podało, że na płocie namalowano obraźliwe napisy, domofon oblano farbą, podpalono wycieraczkę, a budynek obrzucono petardami i śnieżkami. Do zdarzeń miało dojść w sobotę. Sprawę bada policja.
Uczestnicy Strajku Kobiet
Uczestnicy Strajku KobietFoto: Tomasz Kluczynski/Forum
forum Strajk Kobiet 1200.png
Uczestnicy protestów Strajku Kobiet demolują Warszawę. Co na to Ratusz?

Według radia, akty dewastacji odbywały się w obecności policjantów, którzy nie reagowali. Wydarzenie było transmitowane przez niszczących w mediach społecznościowych.

Czytaj także:

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak powiedział PAP, że jeszcze w poniedziałek na komendzie spodziewany jest przedstawiciel rozgłośni, który ma przedstawić informację na temat skali zniszczeń. Borowiak dodał, że przy badaniu sprawy wykorzystane mają być m.in. nagrania z monitoringu wizyjnego siedziby poznańskiej stacji radiowej.

1200_Strajk_Kobiet_Forum.png
Przeklinała na Strajku Kobiet. PiS domaga się odwołania pełnomocnik ds. dzieci i młodzieży

Podczas czwartkowej demonstracji przeciwników decyzji TK ws. dopuszczalności aborcji dziennikarz Radia Poznań został zaatakowany przez grupę mężczyzn.

Stacja podała, że jej reportera zaatakowała na pl. Wolności grupka zamaskowanych mężczyzn związanych z anarchistyczną grupą Freedom Fighters. Mieli oni wypchnąć dziennikarza z tłumu, uniemożliwiając mu rejestrację przebiegu manifestacji. Atakujący krzyczeli, że jest on "dziennikarzem reżimowego radia".

"Grupa Freedom Fighters, która zaatakowała naszego reportera, związana jest ze skłotem Rozbrat, gdzie trenują sztuki walki. Podczas ataku nikt z tłumu nie zareagował na agresywne zachowania mężczyzn" - podało poznańskie radio.

pb

Czytaj także

"Element walki o władzę". Ks. prof. Dariusz Oko o Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 11:05
- Działania Strajku Kobiet to zorganizowane działania rewolucyjne, które mają na celu obalenie prawicowego, konserwatywnego rządu. Środowiska lewackie liczą na to, że na temacie aborcji mogą uzyskać punkty polityczne. Nie ukrywają tego, swoim wulgarnym językiem wzywają rząd do ustąpienia - mówił w Polskim Radiu 24 ks. prof. Dariusz Oko, teolog i filozof (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To nie jest właściwe podejście". Paweł Lisicki o braku głosu Episkopatu ws. Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 14:30
- Hierarchia kościelna przesypia tę możliwość, tak jakby sami się wystraszyli lub uznali, że jakakolwiek próba zajęcia wyraźnego stanowiska będzie odebrana jako element polityki - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Lisicki, publicysta, redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzież na Strajku Kobiet. Dr Karnkowski: dla wielu protesty są po prostu wspaniałą przygodą

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 16:15
- Wydaje mi się, że dzisiaj młodzież jest bardzo rozbita i nie ma poczucia wspólnoty. Dla wielu osób strajki są znakomitą przygodą, którą będą wspominać - powiedział o młodym pokoleniu biorącym udział w strajkach przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego socjolog, dr Krzysztof Karnkowski.
rozwiń zwiń