X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Senyszyn o eutanazji: szkoda, że nie można pozbawić życia za pomocą zastrzyku

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 10:00
- Rodzą się dzieci z bezmózgowiem, bezczaszkowiem. Jeśli takie dzieci będą się teraz rodzić, to wielka szkoda, że nie ma prawa o eutanazji - stwierdziła w programie "Strefa Starcia" TVP Info poseł Lewicy Joanna Senyszyn.
Joanna Senyszyn
Joanna SenyszynFoto: FORUM

Zima za oknem w pełni, ale w ostatnim odcinku programu "Strefa Starcia" znów było gorąco między politykami, którzy dyskutowali m.in. na temat aborcji i eutanazji.

- Rodzą się dzieci z bezmózgowiem, bezczaszkowiem. Jeśli takie dzieci będą się teraz rodzić, to wielka szkoda, że nie ma prawa o eutanazji, bo lepiej byłoby takie dziecko za pomocą zastrzyku pozbawić życia, niż pozwolić żeby w męczarniach konało, w konwulsjach i bólu - powiedziała poseł Lewicy Joanna Senyszyn.

1200_Strajk_Kobiet_Forum.png
Przeklinała na Strajku Kobiet. PiS domaga się odwołania pełnomocnik ds. dzieci i młodzieży

Senyszyn rozumie wandalizm

Joanna Senyszyn poparła także dewastowanie plakatów, na których widać dziecko w łonie matki. W programie "Strefa Starcia" stwierdziła, że rozumie takie zachowanie.

Czytaj także:

- Jestem przeciwna dewastowaniu czegokolwiek, jeśli przekaz jest prawdziwy. Natomiast to, co się dzieje teraz w Polsce, to wojna wywołana przez PiS i Trybunał Konstytucyjny. Akcja wzbudza reakcję. To są prawa fizyki. Ludzie przeżywają straszne emocje  powiedziała.

Źródło: TVP.info

ks

Czytaj także

Prof. Rafał Chwedoruk: wyrok TK ws. aborcji będzie w polityce obecny przez lata

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2021 20:54
- Grupa społeczna cechującą się niższą frekwencją w wyborach, trudna do zmobilizowania, czyli najmłodszy elektorat, przejawia, zwłaszcza gdy mowa o jesiennych manifestacjach, dość duże zainteresowanie tym tematem, przez cała lata drugoplanowym. Politycy obecnej opozycji, szczególnie lewicowej, będą zainteresowani podtrzymywaniem go w kampanii wyborczej - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Rafał Chwedoruk, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strajk Kobiet. Karolina Pawliczak: ten sprzeciw jest bardzo ważny. To głos społeczny

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 08:28
- To jest głos ulicy, głos kobiet. Choć teraz nie jest słyszalny przez polski rząd, to na pewno jest słyszalny w Europie i na świecie, a to jest bardzo istotne - mówiła w Polskim Radiu 24 Karolina Pawliczak, poseł Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bortniczuk podpisał się pod wnioskiem do TK ws. aborcji. "Nie żałuję"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 09:37
- Podpisałem wniosek, który moi koledzy napisali i złożyli w poprzedniej kadencji, bo uważałem, że on uczyni więcej dobrego niż złego. I nadal tak uważam - oświadczył poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk, mówiąc o wniosku do Trybunału Konstytucyjnego dot. aborcji.
rozwiń zwiń