X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Program "Po pierwsze rodzina". 38 organizacji otrzymało wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 08:50
38 organizacji pozarządowych otrzymało w tym roku dofinansowanie w ramach konkursu "Po pierwsze rodzina" - poinformowała wiceszef resortu rodziny i polityki społecznej Barbara Socha. W tym roku przeznaczono na ten cel 8,5 miliona złotych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Studio Romantic

Barbara Socha wyjaśniła, że głównym celem programu jest wzmacnianie znaczenia rodziny, jej wspieranie oraz promowanie rodzin wielodzietnych.

EN_01442539_0136-12.jpg
Marlena Maląg: rodzina to jest inwestycja w przyszłość, nie koszt

Wiceszefowa resortu zaznaczyła, że wpłynęło bardzo dużo projektów skierowanych do młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłość i decydują się na zakładanie rodzin i ich powiększanie.

Przeciwdziałać "pladze rozwodów"

Projekty dotyczyły też przeciwdziałania pladze rozwodów i rosnącemu przekonaniu, że szczęśliwy, trwały związek jest albo bardzo trudny, albo niemożliwy. - Chcemy odczarować to przekonanie - zaznaczyła wiceminister Barbara Socha.

Czytaj również:

Dodała, że upowszechnianie wiedzy o wyjątkowej roli rodziny w odwracaniu negatywnych trendów demograficznych jest bardzo ważne i potrzebne.

jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

" Jesteśmy świadkami daleko posuniętej inżynierii". Prof. Grzegorz Kucharczyk o rewolucji kulturowej

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 12:00
- Tło obecnej rewolucji kulturowej wywodzi się z ideologii marksizmu, klasy jednak zastąpiły inne grupy społeczne. Celem jest utworzenie nowego porządku na gruzach cywilizacji chrześcijańskiej - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Grzegorz Kucharczyk z Polskiej Akademii Nauk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Pracownika Socjalnego. Maląg: jesteście bohaterami dnia codziennego

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 08:29
Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg podkreśliła, że pracownicy służb społecznych, a w szczególności pracownicy socjalni, to bohaterowie dnia codziennego. Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego.
rozwiń zwiń