X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"To dla nas bardzo ważny dzień". PGNiG i spółka ERU podpisały umowę inwestycyjną

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020 17:17
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo i ukraińska spółka Energy Resources of Ukraine podpisały umowę inwestycyjną dotyczącą wspólnego projektu poszukiwawczo-wydobywczego na Ukrainie.
Podczas wizyty na Ukrainie PGNiG podpisało z ukraińskim Funduszem Mienia Państwowego umowę poufności. Na zdjęciu m.in. prezydent Andrzej Duda (L) i prezes PGNiG Jerzy Kwieciński (C)
Podczas wizyty na Ukrainie PGNiG podpisało z ukraińskim Funduszem Mienia Państwowego umowę poufności. Na zdjęciu m.in. prezydent Andrzej Duda (L) i prezes PGNiG Jerzy Kwieciński (C)Foto: Twitter/KPRP

Rozpoczęcie prac planowane jest w pierwszym półroczu 2021 roku, po uzyskaniu koniecznych zgód i pozwoleń.

gazociąg free shutter 1200.jpg
KGHM potrzebuje więcej gazu ziemnego. Spółka zwiększy zakupy w PGNiG

- Koncesja, która jest naszym pierwszym celem poszukiwawczym na Ukrainie, znajduje się w bardzo perspektywicznej strefie geologicznej, tej samej co złoże Przemyśl. Dysponujemy nie tylko wszelkimi zasobami w zakresie technologii i urządzeń, ale również wieloletnią wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników, zdobytą w ciągu ponad 60 lat poszukiwań i wydobycia na obszarze polskiego Podkarpacia, które są solidną podstawą do osiągnięcia sukcesu w realizacji projektu - powiedział cytowany w przesłanym komunikacie prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.

Dodał, że współpraca z ukraińską spółką wpisuje się w politykę zróżnicowania źródeł i kierunków dostaw gazu ziemnego. W jego opinii dalsza integracja rynków energii przyczyni się do wzmocnienia bezpieczeństwa energetycznego całego regionu.

Posłuchaj
00:19 10679322_1.mp3 PGNiG i ukraińska spółka ERU podpisały umowę inwestycyjną (IAR)

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwieciński: jeżeli chcemy mieć mocną pozycję na rynku, potrzebna jest konsolidacja w sektorze paliwowym

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 08:00
Prezes PGNiG powiedział w Polskim Radiu 24, że fuzja PGNiG z Orlenem jest konieczna, "jeśli chcemy mieć konkurencyjną pozycję na rynku międzynarodowym". - To wymóg naszej chwili - podkreślił Jerzy Kwieciński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jesteśmy bezpieczni". Prezes PGNiG o niezależności energetycznej Polski

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 15:47
- Wyniki naszej spółki za II kwartał oraz za całe półrocze są najlepsze w historii polskiej giełdy, i to w czasie koronawirusa - powiedział Jerzy Kwieciński, prezes PGNiG. Gość Polskiego Radia 24 mówił m.in. o znaczeniu niezależności energetycznej Polski oraz strategicznych projektach realizowanych m.in. z PKN Orlen.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PGNiG inwestuje w Norwegii. Spółka obejmie udziały w złożach gazu

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 13:20
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zwiększy obecność w Norwegii. Spółka z Grupy Kapitałowej PGNiG - PGNiG Upstram Norway zawarła umowę z firmą A/S Norske Shell, dzięki czemu pozyska udziały w złożach produkcyjnych Kvitebjorn i Valemon na Morzu Północnym. Jak podała spółka - dominują w nich zasoby gazu ziemnego.
rozwiń zwiń