X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

G. Schetyna o debacie kandydatów PO: wspólnota myśli i programu

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 15:01
- To była dobra debata, z prawdziwymi tematami, dobrymi relacjami między kandydatami, w której powiedziane zostało dużo ważnych rzeczy - w ten sposób prawyborcze starcie między Małgorzatą Kidawa-Błońską a Jackiem Jaśkowiakiem ocenił lider PO Grzegorz Schetyna.
Lider PO Grzegorz Schetyna po debacie kandydatów w prawyborach Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta
Lider PO Grzegorz Schetyna po debacie kandydatów w prawyborach Platformy Obywatelskiej na urząd prezydentaFoto: PAP/Paweł Supernak

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jaśkowiak biorą udział w prawyborach, które mają 14 grudnia wyłonić kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta.

W Warszawie spotkali się na przedwyborczej debacie. Wśród tematów dyskusji pojawiły się m.in.: polityka zagraniczna, obronność, zdrowie, system emerytalny i ochrona środowiska.

1200_Kidawa_PAP.jpg
M. Kidawa-Błońska: będę zabiegała o głosy Nowoczesnej i Zielonych

Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapytany przez dziennikarzy po debacie, który z kandydatów go przekonał, odpowiedział: "oboje".

"Trudno powiedzieć kto ma większe szanse"

Dopytywany, kto z dwójki: Kidawa-Błońska czy Jaśkowiak ma większe szanse na partyjną nominację, szef Platformy stwierdził, że trudno na razie powiedzieć. - Jest jeszcze tydzień rozmów, spotkań, to wszystko się jeszcze będzie działo. Cieszę się, było duże zainteresowanie, dobra debata, prawdziwe tematy i dobre relacje między kandydatami - zaznaczył lider PO.

Zwrócił uwagę, że oboje kandydaci pochodzą z jednej partii, dlatego też - w jego odczuciu - trudno mówić o tym, że był to pojedynek przeciwników politycznych. - Dlatego jak na taką wspólnotę myśli, programu spojrzenia, cieszę się, że dużo zostało powiedziane, dużo ważnych rzeczy - dodał Schetyna.

Podkreślił jednocześnie, że Platforma to jedyna "partia, która jest w stanie podjąć bardzo ważną, demokratyczną, wewnętrzną decyzję, wskazującą kandydata na prezydenta". - Jestem przekonany, że prezydenta naszego kraju - dodał Schetyna.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

R. Thun: trzeba słuchać ludzi, którzy mówią, że PO potrzebuje zmiany lidera

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 21:34
- Bardzo dużo osób mówi, że w Platformie Obywatelskiej jest potrzebna zmiana przewodniczącego, nie tylko osoby wewnątrz PO, ale ludzie, którzy na nas głosują, to miliony ludzi, i trzeba ich słuchać - oceniła w piątek w RMF FM europosłanka KO Róża Thun.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska: kandyduję, bo jestem kobietą

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 11:42
- Kobieta lepiej da radę zasypywać podziały w społeczeństwie - prezentowała się w debacie prawyborczej Małgorzata Kidawa-Błońska. - Obiecuję, że zawsze będę stał po stronie poniżanych i słabszych - mówił Jacek Jaśkowiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata prawyborcza PO. Wpadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 13:51
Podczas debaty prawyborczej PO Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła kilka wpadek, głównie lapsusów językowych
rozwiń zwiń