X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

O programie społecznym i bezpieczeństwie Polski. Konwencja PiS w Radomiu

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 16:30
- Musimy być bezpieczni, umacniać sojusze i rozbudowywać nasze siły zbrojne - mówił na konwencji w Radomiu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podkreślił wielką wagę przeprowadzonego przez rząd programu społecznego i zaznaczył, że podsumowanie rządów jego partii w ostatnich czterech latach można zamknąć w słowie "wiarygodność".
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (w środku) podczas konwencji PiS w Radomiu
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (w środku) podczas konwencji PiS w RadomiuFoto: PAP/Piotr Polak
  • W Radomiu odbyła się kolejna konwencja programowa PiS
  • Prezes PiS Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu podkreślił, że podsumowanie czterech lat dobrej zmiany można zamknąć w słowie "wiarygodność"
  • Lider listy PiS w okręgu radomskim Marek Suski przypomniał, że ostatnie cztery lata pokazały, że można więcej.

Trwa cykl spotkań Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami. Kolejna konwencja programowa ugrupowania odbyła się w Radomiu na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego. Jako pierwszy wystąpił na niej szef partii Jarosław Kaczyński.

konwencja 1200
O modelu państwa dobrobytu i rodzinie. Konwencje PiS na Dolnym Śląsku

- Dobra zmiana trwa już prawie cztery lata. Czas więc już na podsumowanie, ale też na wyznaczenie dalej idących celów, na spojrzenie w przyszłość. To podsumowanie w gruncie rzeczy można zamknąć jednym słowem. Jest nim "wiarygodność" - mówił szef PiS.

Podczas konwencji wystąpił także Marek Suski, lider listy PiS do Sejmu w okręgu radomskim. - Ostatnie cztery lata pokazały, że można więcej - zaznaczył szef gabinetu politycznego premiera. Mówił również m.in. o rozwoju południowego Mazowsza oraz administracyjnego wyodrębnienie Warszawy i utworzenia dwóch województw. - Prezes PiS zapowiedział, że będzie utworzone woj. mazowieckie bez Warszawy. To perspektywa dla naszego regionu i odbudowy naszego potencjału - podkreślił Marek Suski.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z konwencji PiS w Radomiu. 

17.17

Zakończyła się radomska konwencja Prawa i Sprawiedliwości.

17.08

- To biało-czerwona drużyna ziemi radomskiej, która pod szyldem PiS będzie walczyła o zwycięstwo dla Polski - powiedział Marek Suski, po czym rozpoczął przedstawianie wszystkich kandydatów z listy PiS do Sejmu w okręgu radomskim.

17.05

- Prezes PiS zapowiedział, że będzie utworzone woj. mazowieckie bez Warszawy. To perspektywa dla naszego regionu i odbudowy naszego potencjału - zakończył swoje wystąpienie Marek Suski. Wcześniej przypomniał, że PiS wspiera ochotnicze straże pożarne i koła gospodyń wiejskich.

16.59

- Przyjęliśmy ustawę o pomocniku rolnika. Daje ona możliwość szerokiego zatrudniania pracowników sezonowych - mówił Marek Suski, wymieniając udogodnienia, jakie PiS wprowadził na rzecz rolników. - Są oni twórcami naszego sukcesu gospodarczego - zaznaczył.

16.56

Marek Suski wymienił kilka inwestycji, które w regionie radomskich zostały zrealizowane przy pomocy rządu PiS. - Zakończyliśmy np. inwestycję polegającą na budowie najnowocześniejszego bloku energetycznego - powiedział szef gabinetu politycznego premiera.

16.49

- Ostatnie cztery lata pokazały, że można więcej. Jak cztery lata temu mówiliśmy o programie "Rodzina 500+", to nie przewidywaliśmy, że uda nam się odebrać złodziejom pieniądze i że damy pieniądze w ramach tego programu na każde dziecko - powiedział Marek Suski.

16.47

- Zwyciężymy, zwyciężymy! - przy skandowaniu uczestników konwencji PiS w Radomiu zakończył swoje wystąpienie Jarosław Kaczyński. Następnie będzie przemawiał Marek Suski, lider listy PiS do Sejmu w okręgu radomskim.

16.45

- Decyzja, która zapadnie 13 października, będzie decyzją: rozwój czy anty-rozwój - zaznaczył Jarosław Kaczyński.

16.42

- Odrzucamy koncepcję kolonialną czy półkolonialną. Polska nie może być i nie będzie zasobem taniej siły roboczej - powiedział szef PiS.

16.39

Prezes PiS nawiązał do służby zdrowia. Zapowiedział, że to wielki cel polityki Prawa i Sprawiedliwości.

16.36

Jarosław Kaczyński podkreślił, że jednym z najważniejszych celów jest bezpieczeństwo Polski. - Musimy być bezpieczni, umacniać sojusze i rozbudowywać nasze siły zbrojne - zaznaczył.

16.32

- Żeby polityka społeczna mogła być prowadzona w sposób efektywny, musimy mieć rozwój, dobre tempo rozwoju. Dzisiejszy świat to nie jest miejsce, gdzie możemy osiągać tempo 7-8 proc. PKB rocznie. Ale można utrzymać ten wzrost na przyzwoitym poziomie 4 proc. I to wystarczy, żeby się zbliżyć, następnie poziom przeciętny osiągnąć, a potem go przekroczyć - mówił Jarosław Kaczyński.

16.28

- Przeprowadziliśmy wielki program społeczny, poprawiając stan finansów publicznych - podkreślił prezes PiS.

16.26

- Nasi konkurenci próbują wmówić ludziom, że nasze zapowiedzi są niewiarygodne, a to, co się stało, jest nie do utrzymania. To nie jest prawda - podkreślił Jarosław Kaczyński.

16.23

- To, co trwało wcześniej, było późnym postkomunizmem. Myśmy tę drogę postkomunizmu zatrzymali i odwrócili. Zatrzymaliśmy polityką w wielu dziedzinach, ale przede wszystkim polityką społeczną: wsparciem polskich rodzin. To było rozstrzygające, także dla tego wszystkiego, co mamy dzisiaj - zaznaczył prezes PiS.

16.21

- Dobra zmiana trwa już prawie cztery lata, więc jest już czas na podsumowanie. Ale także czas na wyznaczenie dalej idących celów. To podsumowanie można zamknąć w jednym słowie: wiarygodność. Miażdżąca większość naszych obietnic została wykonana - zaznaczył Jarosław Kaczyński.

16.15

Rozpoczęła się konwencja PiS w Radomiu. Jako pierwszy głos zabrał prezes partii Jarosław Kaczyński.

15.55

- Na spotkanie mogą też przyjechać osoby mieszkające również poza Radomiem. Będzie ono poświęcone całemu naszemu regionowi - podkreślił przed debatą Marek Suski, szef gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Pile. Jarosław Kaczyński: musimy dbać o polską rodzinę

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 16:52
Zakończyła się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości w Pile. Wzięli w niej udział m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński i Krzysztof Czarnecki, lider listy PiS w okręgu pilskim. - Musimy dbać o polską rodzinę. Teraz jest ona atakowana i musimy ten atak odrzucić - podkreślił Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: musimy obronić polską rodzinę przed groźną, ideologiczną ofensywą

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 10:39
- Musimy obronić polską rodzinę przed biedą, ale także przed groźną, ideologiczną ofensywą. Nawet gdyby w każdym innym miejscu ta kultura, którą kwestionujemy, zwyciężyła, w Polsce ona zwyciężyć nie może - mówił na konwencji we Wrocławiu prezes PiS Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: dzięki nam Polska pozostanie wyspą wolności

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 14:00
- Nie możemy dać sobie narzucić tendencji z zachodu, który przeprowadza tutaj ofensywę. Nie możemy tego zaakceptować. W tej naszej drodze do celu Polska pozostanie wyspą wolności - powiedział Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Legnicy.
rozwiń zwiń