X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

GDDKiA ogłasza przetargi na kolejne drogi. Tylko od początku tego roku ich wartość wyniosła 5,9 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 07:12
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad od stycznia tego roku ogłosiła przetargi na 13 odcinków nowych dróg o łącznej długości 122 km i wartości ok. 5,9 mld zł - poinformowała GDDKiA w komunikacie.
Prace przy budowie trasy S19 (Via Carpatia) między miejscowościami Kamień i Sokołów Małopolski.
Prace przy budowie trasy S19 (Via Carpatia) między miejscowościami Kamień i Sokołów Małopolski.Foto: GDDKiA Rzeszów/Twitter

Spośród zadań na które ogłoszono przetargi, 12 to te z rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych o łącznej długości 119 km oraz jedno zadanie na realizację obwodnicy Strykowa z rządowego Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030 o długości ok. 3 km.

shutterstock droga krajowa S8 1200.jpg
Ile nowych autostrad i dróg ekspresowych powstanie jeszcze w tym roku? Minister infrastruktury wyjaśnia

"Ponadto ogłosiliśmy przetarg na kontynuację realizacji odcinka S61 Łomża Zachód - Kolno o długości 12,9 km" - dodano.


GDDKiA poinformowała też, że obecnie w toku znajdują się postępowania przetargowe na 21 odcinków, z czego 20 zadań o długości ok. 246 km w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych, a jedno zadanie o długości ok. 3 km w ramach Programu budowy 100 obwodnic.


Z informacji GDDKIA wynika, że od początku roku podpisano 34 umowy na realizację inwestycji o łącznej długości blisko 418 km i wartości ok. 12,8 mld zł.

PR24.pl, PAP, DoS

Czytaj także

Powstanie ponad 20 kilometrów trasy ekspresowej S19, która jest częścią Via Carpatii

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 14:50
Sieć dróg ekspresowych w Polsce powiększy się o kolejne ponad 20 kilometrów. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła właśnie przetargi na budowę dwóch fragmentów tej trasy. Oferta konsorcjum, którego liderem jest Aldesa Construcciones Polska, została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Iskrzynia do węzła Miejsce Piastowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co się zmieni w układzie dróg Dolnego Śląska ? GDDKiA podpisała dwie ważne umowy

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 11:20
Duże wyzwanie dla drogowców i wielkie korzyści dla kierowców. Tak w największym skrócie można określić planowane inwestycje drogowe na Dolnym Śląsku. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała właśnie umowę na prace przygotowawcze dotyczące rozbudowy fragmentu autostrady A4 oraz budowy odcinka trasy ekspresowej S5.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Drogowcy zapowiadają budowę nadmorskich odcinków trasy S6. To dobra wiadomość dla turystów i mieszkańców Pomorza

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 13:55
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między Bobrownikami, a Skórowem. Będzie to w sumie ponad 13 kilometrów. Ten fragment trasy jest jedną z trzech części większego odcinka drogi S6 z Lęborka do Słupska. Koszt tej inwestycji, to prawie 300 milionów złotych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile nowych autostrad i dróg ekspresowych powstanie jeszcze w tym roku? Minister infrastruktury wyjaśnia

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 12:00
- Na drogach krajowych realizowanych jest ponad 110 inwestycji i w tym roku mamy nadzieję oddać do użytkowania ok. 400 km dróg szybkiego ruchu - poinformował minister infrastruktury Andrzej Adamczyk na antenie TVP Info.
rozwiń zwiń