X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Jak będą inwestowane unijne fundusze? MFiPR konsultuje Umowę Partnerstwa

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 16:32
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej konsultuje Umowę Partnerstwa. To najważniejszy dokument określający w co Polska zainwestuje fundusze europejskie na lata 2021-2027. Nie dotyczy ona Funduszu Odbudowy ani funduszy dla rolników.

Łącznie zaplanowano 16 spotkań regionalnych. Województwo dolnośląskie jest drugim regionem, w którym zorganizowano spotkanie z przedstawicielami władz samorządowych, przedsiębiorcami i mieszkańcami. Dolny Śląsk z polityki spójności i Funduszu Sprawiedliwej Transformacji otrzyma łącznie ponad miliard 400 milionów euro.


Posłuchaj
00:29 10863550_1.mp3 Wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda mówi, że Dolny Śląsk to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce. (IAR)

 

euro pieniądze 1200.jpg
Eksperci: potrafimy wykorzystywać unijne środki, ważne żeby były dostępne jak najszybciej

Wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda powiedział, że Dolny Śląsk to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce. - Przekroczenie przez województwo 75 proc. średniej unijnej PKB na mieszkańca spowodowało, że w nowej perspektywie finansowej dolnośląskie znalazło się w gronie regionów przejściowych.


Między innymi z tego faktu wynika wysokość środków, którymi będzie dysponował samorząd Dolnego Śląska - zaznaczył.


Posłuchaj
00:23 10863550_2.mp3 Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej konsultuje Umowę Partnerstwa. Mówi wiceszef resortu Waldemar Buda. (IAR)

Konsultacje Umowy Partnerstwa dotyczą inwestowania funduszy unijnych w ramach polityki spójności i funduszu sprawiedliwej transformacji - chodzi o blisko 76 miliardów euro. Będą trwały do 16 lutego.

IAR, PR24, akg

Czytaj także

Do Polski płyną fundusze unijne. Najwięcej z nich trafi na inwestycje w latach 2022-2025

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 17:25
Największego wzrostu inwestycji w Polsce z napływu środków unijnych należy się spodziewać w latach 2022-2025 - ocenia Polski Instytut Ekonomiczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kościński: w styczniu rozpoczniemy konsultacje społeczne o wydatkowaniu środków UE

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 10:34
- W styczniu rozpoczniemy konsultacje społeczne o wydatkowaniu środków z nowego budżetu Unii Europejskiej oraz z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Odporności - powiedział PAP minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński. Rząd chciałby, by środki te zaczęły pracować w gospodarce już w tym roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eksperci: potrafimy wykorzystywać unijne środki, ważne żeby były dostępne jak najszybciej

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2021 13:30
Polskie firmy efektywnie wykorzystują środki europejskie. I zapewne będzie tak również w wypadku miliardów euro przeznaczonych na odbudowę. Ważne, żeby przedsiębiorcy mogli jak najszybciej otrzymać unijne pieniądze - mówili w audycji "Rządy Pieniądza": Piotr Bujak, główny ekonomista PKO BP i Piotr Palutkiewicz ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. 
rozwiń zwiń