X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Największy polski bank z rekordowym wynikiem za 2019 rok

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2020 13:00
Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego w 2019 rok wypracowała najwyższy zysk w swojej historii. Wyniósł on 4,03 mld zł i był o blisko 8 proc. wyższy niż przed rokiem.
Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP
Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BPFoto: Mat. prasowy PKO BP

To najlepszy wynik w całej historii banku i doskonały akcent kończący obchody jubileuszu 100-lecia jego działalności – powiedział prezes zarządu PKO BP Zbigniew Jagiełło.

Cyfrowy rozwój PKO BP

Decyzje, które podjęliśmy kilka lat temu, stawiając na cyfryzację, innowacje i rozwój nowoczesnych technologii, procentują w naszych dobrych i powtarzalnych wynikach, udziałach rynkowych oraz satysfakcji klientów, która jest dla nas kluczowa - pokreślił prezes największego polskiego banku. 

Bank podał, że aktywa grupy wzrosły do 348 mld zł, bank utrzymał wysoką rentowność, a silna efektywność kosztowa pozwoliła na dalsze obniżenie wskaźnika kosztów do dochodów.

100 lat tradycji

Dokładnie rok temu PKO BP obchodził 100-lecie swojej działalności.

Chmura Krajowa

PKO BP podejmuje działania w kierunku rozwoju cyfrowej wymiany i gromadzeniach danych, aby ograniczyć wpływ papierowych odpadów na środowisko naturalne. Największy w Polsce bank razem w Polskim Funduszem Rozwoju powołał spółkę Chmura Krajowa, w której dane przechowywać mogą banki i firmy.

PKO BP był współtwórcą i inicjatorem aplikacji BLIK

PKO BP zdobył wiele międzynarodowych nagród za innowacyjność m.in. za IKO. Polski system płatności mobilnych BLIK powstał na podstawie technologii PKO BP, udostępnionej innym bankom.


PolskieRadio24/IAR//PAP/sw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bank PKO BP podał wyniki za trzeci kwartał. Zysk w górę

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 14:01
PKO Bank Polski wypracował w trzech kwartałach tego roku 3 miliardy 300 milionów złotych zysku netto. To o ponad jedną piątą więcej niż rok wcześniej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PKO BP najcenniejszą polską spółką giełdową

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2020 13:50
PKO BP zakończył ubiegły rok jako najcenniejsza spółka notowana na GPW w Warszawie. Na ostatniej sesji roku inwestorzy wyceniali jego wartość na 43,1 mld zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duże banki inwestują w elektroniczny podpis. Załatwianie spraw ma być szybsze

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 08:05
Alior Bank, BNP Paribas i PKO BP wspólnie inwestują w polski start-up Autenti. To spółka technologiczna, która opracowała, wprowadziła i obsługuje system podpisu elektronicznego. Banki zapowiadają, że będą wykorzystywać usługi Autenti do obsługi klientów oraz w procesach wewnętrznych, na przykład do podpisywania umów o pracę.
rozwiń zwiń