X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal

"Oblicze spokoju" PiS. Opinie po konwencji w Katowicach

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 15:52
Zakończyła się konwencja programowa PiS. Jarosław Włodarczyk (Press Club) uważa, że przed wyborami partia rządząca "może przechodzić bardziej do centrum, do spokoju". Jakub Maciejewski (Sieci) wskazał, że przemówienia podczas konwencji były skierowane do elit, które mają "wypracować kierunki" działania. 
Audio
  • 07.07.19 Konwencja PiS w Katowicach. Komentarze publicystów
Konwencja Zjednoczonej Prawicy w Katowicach
Konwencja Zjednoczonej Prawicy w KatowicachFoto: PiS/Twitter
  • Zakończyła się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości.
  •  - Musimy przekonywać społeczeństwo do dobrej zmiany i podtrzymywać dobry czas Polski - mówił na jej zakończenie Jarosław Kaczyński
  • Publicyści w PR24 oceniali wydarzenia w Katowicach, gdzie rozpoczęto proces tworzenia nowego programu PiS

Jarosław Włodarczyk jest zdania, że przemówienie Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji wskazuje na to, że szef Prawa i Sprawiedliwości "jest zmęczony" i "nie ma już tej energii". - Niczego nowego od prezesa PiS się nie dowiedzieliśmy - dodał.

W opinii dziennikarza partia rządząca "przed wyborami chce pokazać oblicze spokoju", ponieważ, jak mówił, badania wskazały, że tego od PiS chcą wyborcy. - Doświadczenie uczy nas, że tak nie będą wyglądały ewentualne rządy w drugiej kadencji - wskazał i dodał, że jeśli PiS wygra wybory rozpocznie się "front rewolucyjny głębokich zmian".

Jakub Maciejewski ocenił z kolei, że wystąpienie lidera PiS  pokazało, iż jest on w "bardzo dobrej formie". - Było to przemówienie krótkie, ale nie skierowane do, brzydko mówiąc "apartu partyjnego", tylko do elit, do intelektualistów - mówił.

Publicysta mówił, że z uwagi na "etap wypracowywania programu", podczas konwencji nie padały "hasła mobilizujące", a "podsumowania merytorycznych spotkań". - Ma to duże znaczenie, bo istnieje naturalna w demokracji machina "urabiania" opinii społecznej, że zaczyna się od elit, które wypracowują jakieś kierunki, a potem to "spływa" do dziennikarzy, a oni starają się to przekazywać - powiedział na antenie PR24.

>>>[ZOBACZ] Więcej o konwencji PiS w Katowicach

Więcej w nagraniu.

Rozmawiał Antoni Opaliński.

Polskie Radio 24/msze, PAP, IAR

------------------------------------

Data emisji: 7.07.2019

Godzina emisji: 14.07

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Cywiński o konwencji PiS w Katowicach: chodzi o to, by nie uśpić czujności. Potrzebna jest dalsza mobilizacja elektoratu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 19:04
- Po przebiegu Konwencji PiS w Katowicach widzimy, że partia rządząca stawia na kontynuację dotychczasowych działań i uzupełnianie programów - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński, publicysta tygodnika "Sieci". Do tematu odnieśli się również: Marcin Makowski (Do Rzeczy) i Mateusz Wyrwich (Niedziela).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: musimy odnieść zwycięstwo, które pozwoli podtrzymać dobry czas Polaków i Polski

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 14:42
- W wyborach parlamentarnych, które odbędą się w październiku lub listopadzie, musimy odnieść zwycięstwo, które pozwoli podtrzymać dobry czas Polaków, dobry czas Polski - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Zwyciężymy czynem i myślą, myślą i czynem - dodał.
rozwiń zwiń