X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Konwencja PiS w Katowicach 2019

Prezes PiS: Polska będzie krajem na poziomie zachodu UE

- Polska będzie krajem na poziomie zachodu UE już na stałe - to nasz cel i to można zrobić - przekonywał prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji tematycznej partii w Katowicach. Ocenił, że przeciwnicy polityczni PiS "przebierają się w owczą skórę" i "manipulują Polakami przez strach".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość PiS konwencja PiS konwencje PiS Konwencja PiS w Katowicach 2019 wybory w Polsce wybory Wybory parlamentarne 2019 wybory parlamentarne

J.Gowin: potrzebny przegląd instytucji. Eksperci komentują

Wicepremier Jarosław Gowin w czasie konwencji programowej Zjednoczonej Prawicy w Katowicach mówił o konieczności walki ze słabością instytucjonalną państwa. Dodał, że przegląd prawa i państwowych instytucji jest zadaniem na kolejną kadencję. O tych słowach J.Gowina i o tym, co trzebaby zmienić w państwowym systemie rozmawiali eksperci, goście "Rzadów Pieniądza" w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  Konwencja PiS w Katowicach 2019 Jarosław Gowin

J. Gowin: chcemy zawalczyć o mieszkańców dużych miast

- Następna kadencja to będzie czas, kiedy i ja, i moi współpracownicy będziemy się starali przekonać do siebie jak największą część świata nauki, ludzi kultury i mediów, samorządowców, a przede wszystkim normalnych mieszkańców dużych metropolii - zadeklarował w "Sygnałach dnia" Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Konwencja PiS w Katowicach 2019 zjednoczona prawica Porozumienie Jarosława Gowina Piotr Gociek infrastruktura

Konwencja PiS w Katowicach. Komentarze polityków

- Cieszę się, że jest inicjatywa zmierzająca w kierunku zmian w ustawie zwanej "Konstytucją dla Nauki" - mówił o konwencji PiS w Katowicach Włodziemierz Bernacki (Prawo i Sprawiedliwość). - Najpierw zastanawiamy się nad tym, co jest główną bolączką - stwierdził Jacek Żalek (Porozumienie). - Mam wrażenie, że to było takie spotkanie dużej ilości ludzi, którzy popili, pogadali - ocenił Robert Kropiwnicki (Platforma Obywatelska). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Mądrzejewski Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Konwencja PiS w Katowicach 2019

Konwencja PiS "Myśląc Polska". Dwugłos publicystów

– Po konwencji w Katowicach czuję pewien niedosyt, zabrakło mi pomysłów na to, co partia zamierza robić – mówiła Eliza Olczyk z "Wprost" w Trójce, komentując weekendową konwencję PiS. – To nie była konwencja wyborcza, a sedno sprawy rozgrywało się w małych salach na panelach - ripostował Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Konwencja PiS w Katowicach 2019 Eliza Olczyk Adrian Stankowski Mariusz Krzemiński wybory parlamentarne polityka

Eksperci: to dobrze, że PiS chce postawić na gospodarkę

Na najbliższe lata Zjednoczona Prawica proponuje "wielką agendę rozwoju gospodarczego" - powiedział premier Mateusz Morawiecki w czasie konwencji programowej PiS w Katowicach. Zadeklarował, że w najbliższych latach, o ile będzie rządził przez drugą kadencję, PiS skupi się na wspieraniu rozwoju polskiej gospodarki. O deklaracjach, jakie padły w weekend w Katowicach, dyskutowali eksperci, goście "Rządów Pieniądza" w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  Konwencja PiS w Katowicach 2019

"Oblicze spokoju" PiS. Opinie po konwencji w Katowicach

Zakończyła się konwencja programowa PiS. Jarosław Włodarczyk (Press Club) uważa, że przed wyborami partia rządząca "może przechodzić bardziej do centrum, do spokoju". Jakub Maciejewski (Sieci) wskazał, że przemówienia podczas konwencji były skierowane do elit, które mają "wypracować kierunki" działania. 
Zobacz więcej na temat:  Konwencja PiS w Katowicach 2019 Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński polityka POLSKA