X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Film, który przykuł mnie do fotela". Łukasz Adamski o "Gwiazdeczkach"

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 23:56
Piotr Gociek i Łukasz Adamski omawiali kontrowersyjny film francuski "Gwiazdeczki", oraz komedię "Małe szczęścia" opowiadającą o kobiecie, który odniosła sukces, z którym niekoniecznie radzą sobie jej bliscy.
Kadr z filmu Gwiazdeczki
Kadr z filmu "Gwiazdeczki"Foto: mat. prasowe, Netflix

"Gwiazdeczki"

Film wiąże się z wielką aferą. Jeden z polityków amerykańskich oskarżył nawet twórców o promowanie dziecięcej pornografii. - Ten spór nie dotyczy filmu, ale fatalnej akcji promocyjnej serwisu streamingowego, który do klipu wybrał niefortunne sceny. Warto jednak wcześniej obejrzeć ten film. Moim zdaniem to wielkie kino - ocenił Piotr Gociek.

Czytaj także:

- To film, który na pewno przykuł mnie do fotela i kazał spojrzeć trochę inaczej na problem imigracji. Netflix zrobił do niego niestety pedofilski plakat i strzelił sobie w kolano. Źle się stało, bo ten film naprawdę warto obejrzeć. Kiedy oglądałem kluczową scenę tańca dziewczynek, wrócił do mnie obraz z "Jackass. Bezwstydny dziadek". Wspaniale, że ktoś wychodzący z kultury muzułmańskiej potrafi mocniej w to uderzyć - zaznaczył Łukasz Adamski

Dżentelmeni 663.jpg
"Nakręceni: od brytyskiego humoru, poprzez dramat Ferrary do serialu o włoskim narkobiznesie

"Małe szczęścia"

To opowieść o utalentowanej kobiecie, która osiąga wielki sukces. - Jestem zauroczony tym filmem. Jest on bardzo uniwersalny. Jest osadzony we Francji, ale jego akcja równie dobrze mogłaby odbywać się w Polsce. Oryginalność tego filmu polega na tym, że otoczenie głównej bohaterki nie radzi sobie z jej sukcesem. Na takich filmach powinni uczyć się polscy scenarzyści - zwrócił uwagę Łukasz Adamski.

Czytaj także:

Piotr Gociek wskazał, że "już po paru scenach wiemy kim są bohaterowie. Ważne jest właśnie to, by nie zaczynać od historii, ale od bohatera. Tak jest napisany scenariusz i to jest perfekcyjnie napisane".

W audycji również omówienie filmu serialu pt. "Dzień trzeci", w którym główną rolę zagrał Jude Law.

Posłuchaj
23:57 PR24_MPLS 2020_09_17-22-05-32.mp3 Piotr Gociek i Łukasz Adamski omawiają wybrane nowości filmowe (Nakręceni - Magazyn Premier Filmowych/PR24)

Więcej w nagraniu.

* * * 

Audycja: "Nakręceni - magazyn premier filmowych"

Prowadzący: Piotr GociekŁukasz Adamski

Data emisji: 17.09.2020

Godzina emisji: 22.05

Polskie Radio 24/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak