X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Gociek

Kamil Bortniczuk: zręby porozumienia z PiS są już gotowe

- Zręby porozumienia koalicyjnego z PiS są już gotowe. Do ustalenia pozostały tylko szczegóły. Zobaczymy, kiedy to porozumienie zostanie podpisane i choć jest już mało czasu do powołania nowego rządu, to wszystko wskazuje na to, że do tego czasu zdążymy - powiedział w "Sygnałach dnia" Kamil Bortniczuk, poseł wchodzącego w skład Zjednoczonej Prawicy Porozumienia Jarosława Gowina.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Porozumienie Jarosława Gowina rząd zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Piotr Gociek

"Posłowie" o książce J Lucy Jones "Lisy. Historia miłości i odrazy"

- Lis był od małego moim ukochanym zwierzęciem. Nie mam pojęcia dlaczego, ale te listy byłe ze mną od najwcześniejszego dzieciństwa - mówił Łukasz Orbitowski w Polskim Radiu 24. W audycji "Posłowie", jej gospodarze - Piotr Gociek i Łukasz Orbitowski rozmawiali o książce J Lucy Jones "Lisy. Historia miłości i odrazy".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KSIĄŻKA czytelnictwo literatura Piotr Gociek

"Posłowie". "Mniszek" jako obraz księdza, który żądał dowodu od Boga

- Będziemy mówić o prozie polskiej i brytyjskiej. Pierwszą pozycją będzie nowela "Mniszek" Andrzeja Horubały, która ukazała się jedynie jako e-book, a drugą najnowsza powieść Iana McEwana "Maszyny takie jak ja" - mówił Piotr Gociek, który wraz z Łukaszem Orbitowskim poprowadzili program "Posłowie" na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Gociek Łukasz Orbitowski literatura KULTURA KSIĄŻKA

Komentarz Dnia: zarzut korupcji dla Artura W. i potencjalny start D. Tuska

Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Edyta Hołdyńska ("Tygodnik Sieci") i Andrzej Gajcy ("Onet.pl"). Publicyści dyskutowali m.in. o zatrzymaniu przez CBA burmistrza dzielnicy Włochy Artura W. i jego wykluczeniu ze struktur Platformy Obywatelskiej, a także o ewentualnej decyzji Donalda Tuska dot. startu w wyborach prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gociek Andrzej Gajcy Centralne Biuro Antykorupcyjne korupcja Donald Tusk Platforma Obywatelska Nasz komentarz

B. Dolniak: tworzenie koalicji pokazuje pozytywne rezultaty

- Jeśli coś przynosi pozytywne rezultaty, lepiej to poprawiać, wzmacniać, niż niweczyć. Dlatego myślę, że będziemy tworzyć szeroką koalicję również w przyszłym Sejmie, który ma rozpocząć swoje działanie 12 listopada - powiedziała w "Sygnałach Dnia" Barbara Dolniak, posłanka KO, wicemarszałek Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 polityka POLSKA Barbara Dolniak opozycja Piotr Gociek

Minister rolnictwa: nikt nie kwestionuje potrzeby wyrównania dopłat

Staramy się twardo walczyć, takiej determinacji m.in. ze strony premiera w kwestii wyrównania warunków wsparcia dla rolników nigdy do tej pory nie było - powiedział Jan Krzysztof Ardanowski w "Sygnałach dnia". Minister rolnictwa dodał, że w UE panuje zgoda, że dopłaty dla polskich rolników muszą być zrównane z tymi, które otrzymują ich koledzy na zachodzie.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo Unia Europejska Jan Krzysztof Ardanowski Janusz Wojciechowski Piotr Gociek