X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Synergia artystów z lokalną społecznością". Dyrektor NCK o Festiwalu Wschód Kultury

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2020 07:01
- Ciągłość, kontynuacja, ale i zmiany - tak o Festiwalu Wschód Kultury mówił w Polskim Radiu 24 prof. Rafał Wiśniewski, dyrektor NCK.
Białystok
BiałystokFoto: pixabay/domena publiczna

Koncerty, pokazy filmowe, warsztaty, wystawy - to niektóre elementy Festiwalu Wschód Kultury organizowanego w Białymstoku, Rzeszowie i Lublinie od 20 sierpnia do 6 września.

Jest organizowany przez Narodowe Centrum Kultury i samorządy Rzeszowa, Lublina i Białegostoku w ramach współpracy kulturalnej miast Polski Wschodniej z krajami Partnerstwa Wschodniego.

książka literatura czytanie 1200.jpg
"Słowa mają moc". Bożena Gąsienica o wyjątkowym festiwalu pod Tatrami

Synergia

- Bardzo ważne było dla nas, by połączyć artystów i widzów w tym trudnym czasie pandemii, a ideą było zawsze uspołecznienie i wspólne działanie. Chodzi o swoistą synergię artystyczną z lokalną społecznością oraz międzynarodową sceną - powiedział gość PR24, prof. Rafał Wiśniewski.

Podkreślił, że białostocka odsłona festiwalu zainauguruje cały cykl Wschodu Kultury. Znana pod nazwą Inny Wymiar, odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której także Rafał Węgrzyniak, kurator wystawy "Balladyna w teatrze", która 20 sierpnia otwarta została w galerii Kordegarda.

Posłuchaj
22:34 PR24_MPLS 2020_08_20-23-36-26.mp3 Prof. R. Wiśniewski o Festiwalu Wschód Kultury ("Weekend kulturalny")

 


 ******

Audycja: Weekend Kulturalny

Prowadzący: Maja Kluczyńska

Goście: prof. Rafał Wiśniewski, dyrektor NCK i Rafał Węgrzyniak, kurator wystawy „Balladyna w teatrze”

Data emisji: 20.08.2020

Godzina emisji: 23.35

PR24

Czytaj także

"Weekend kulturalny": Kraków i Warszawa w sierpniu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 23:59
Zaproszenia na wydarzenia kulturalne w Krakowie i Warszawie. Prof. Andrzej Betlej zachęcał w audycji do odwiedzenia nieznanych miejsc na wzgórzu wawelskim, a prof. Rafał Wiśniewski opowiedział o gwiazdach, które wystąpią podczas koncertów na "Dziedzińcu kultury".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Agnieszka Kamińska: wspaniałe wydawnictwo Polskiego Radia o bitwie, która ocaliła Europę

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2020 10:44
- Album "1920. Bitwa, która ocaliła Europę" to wspaniałe dwupłytowe wydawnictwo Polskiego Radia. Dodatkowo zamieszczone są tam zdjęcia związane z epoką, wypowiedzi świadków, fragmenty ówczesnej prasy oraz wiele innych materiałów - powiedziała w Polskim Radiu 24 prezes i redaktor naczelny Polskiego Radia dr Agnieszka Kamińska. 
rozwiń zwiń