X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Czy to świadectwo siły, czy niepewności?". Dawid Wildstein o rezolucji PE ws. LGBTQ

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2021 11:52
- Mnie zastanawia skąd taka bezczelność? Czy jest tylko świadectwem siły, czy próbą przyspieszenia pewnych mechanizmów i procesów? Okazuje się, że Niemcy nie są pewni, jak będzie kształtować się UE i czy ta absolutnie dominująca pozycja, jaką mają teraz, jest rzeczywiście nienaruszalna - powiedział Dawid Wildstein z TVP. Gośćmi audycji byli również Piotr Cywiński z tygodnika "Sieci" oraz Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej". 
Dawid Wildstein
Dawid WildsteinFoto: PR24

Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której cała Unia Europejska została uznana za "strefę przyjazną LGBT". Za takim rozwiązaniem głosowała zdecydowana większość europosłów.

Grzegorz Górny 663.jpg
"Walka o wolność to parawan, za którym forsuje się inne idee". Grzegorz Górny o rezolucji UE ws. LGBTIQ

- Sprawa jest poważna. (...) Czekam na rezolucję, w której UE ogłosi strefę wolną od heteroseksualnych osób. Zjawisko jest bardzo złożone. To zahacza o unijną przyszłość, o to, jakie ma być państwo polskie jako członek Wspólnoty. (...) To jest cześć niemieckiej kampanii propagandowej. To jest wojna o to, na ile państwa członkowskie UE pozostaną niezależne - ocenił Piotr Cywiński.


Posłuchaj
19:01 PR24_mp3 2021_03_12-10-11-14.mp3 Publicyści o rezolucji PE ws. LGBTQ cz.1 ("Temat dnia/Gość PR24")

Posłuchaj
14:46 PR24_mp3 2021_03_12-10-34-09.mp3 Publicyści o rezolucji PE ws. LGBTQ cz.2 ("Temat dnia/Gość PR24")

- Na pochyłe drzewo koza skacze. Ewidentnie jest tak, że polska scena polityczna jest jak to pochyłe drzewo. Czemu się trudność dziwić, bo przez ostatnie lata rzadko funkcjonowaliśmy w pełnej wolności, samostanowienia. Duża część społeczeństwa chciałaby, żeby ktoś rządził za nas, mówił jak mamy postępować - podkreślił Jacek Liziniewicz.

Czytaj także:

- To są kretynizmy. Prawdę mówiąc, mamy o wiele poważniejsze problemy, a Parlament Europejski zastanawia się nad takim sprawami - podsumował redaktor Dawid Wildstein. 

   Więcej w nagraniu.

   ***

   Audycja"Temat dnia/Gość PR 24"

   Prowadził: Michał Rachoń

   GościeDawid Wildestein (TVP), Piotr Cywiński ("Sieci"), Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska")

   Data emisji: 12.03.2021

   Godz. emisji: 10.11

   kmp

   Czytaj także

   Prof. Ryba o rezolucji PE ws. strefy wolności LGBTIQ: pokazuje, jak bardzo umysły elit UE opanowała ideologia

   Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 10:50
   - Dla zdroworozsądkowego człowieka to stek absurdów. Niewyobrażalne pogwałcenie wszystkiego, co stanowi porządek natury. Jego podważanie, to zmierzanie prostą drogą do końca naszej cywilizacji - powiedział prof. Mieczysław Ryba z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
   rozwiń zwiń

   Czytaj także

   "Na tle Europy Polska od wieków jest oazą wolności". Tekieli o celu rezolucji PE ws. LGBT

   Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 12:30
   - Bruksela chce przywołać Polskę do porządku, bo niszczy ona układ, który jest podziałem na centrum i kolonialne peryferia, które mają dawać ludzi do zbierania szparagów - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta Robert Tekieli. 
   rozwiń zwiń