X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Mamy opozycję antypaństwową, a nie antyrządową". Marek Król o Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 13:34
- Jest to całkowite pomieszanie wartości i totalna demolka, jeśli chodzi o wartości moralne i etyczne - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Król, publicysta "Sieci", komentując zachowanie protestujących w ramach Strajku Kobiet.
Marek Król
Marek KrólFoto: PR24/MR

- To świadczy o przewrotności współczesnego zła - stwierdził Król.

aborcja protest pap 1200.jpg
"Brakuje jakichkolwiek argumentów". Klepacka o Strajku Kobiet

Zachowanie protestujących nazwał, "próbą niszczenia państwa". - Kto ujawnia dane osób, które działają w imienia państwa, chroniąc państwo i obywateli, ten po prostu działa na rzecz zniszczenia państwa - zaznaczył gość Polskiego Radia 24 w odniesieniu do upublicznienia danych policjantów przez Strajk Kobiet.


Posłuchaj
21:21 _PR24_AAC 2020_11_23-13-07-58.mp3 Marek Król o Strajku Kobiet (Temat Dnia/Gość PR24)

Król przyznał, że ma nadzieję, że "minister Ziobro podejmie wszelkie działania, żeby te osoby, łącznie z posłankami, stanęły przed sądem i odpowiedziały za to, co czynią".

- Policja ma obowiązek chronić gmachy państwowe - podkreślił gość audycji. - W sposób idiotyczny zachował się wicemarszałek Czarzasty, który z ferajną posłanek lewicowych próbował przejść przez zasieki - powiedział. Podkreślił przy tym, że "prawo jest równe wobec wszystkich". Przypomniał, że w trakcie incydentu z Czarzastym ranny został jeden z policjantów, przez co trafił do szpitala.

Czytaj także:

- To jest dramat Polski współczesnej, że mamy opozycję nie antyrządową, ale antypaństwową, która różnymi sposobami próbuje niszczyć państwo - podkreślił Król.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Magdalena Złotnicka
Gość: Marek Król (publicysta) 
Data emisji: 23.11.2020
Godzina emisji: 13.07

itom/pr24

Czytaj także

"Będą się radykalizować". Sakiewicz o protestach kobiet

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 11:05
- Spada poparcie społeczne dla tego typu protestów i działań, więc one będą się radykalizować - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, odnosząc się do tematu protestów w sprawie aborcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Próba rozstrzygnięć siłowych". Bogdan Pęk o Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 11:31
- Niedawno odbyły się wybory parlamentarne i prezydenckie. Obecna scena polityczna pozostała w tej samej formie, rządzi na niej prawica i konserwatywny prezydent. Skoro wybory nie pozwoliły na zmiany polityczne i systemowe, na odsunięcie od władzy obecnej ekipy, próbuje się stosować niezgodne z prawem działania - mówił w Polskim Radiu 24 Bogdan Pęk (Prawo i Sprawiedliwość).
rozwiń zwiń